Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ot hetes kisbaba a fejet csak...

Ot hetes kisbaba a fejet csak oldalra forditja mindig?

Figyelt kérdés
Az en kisfiam mindig jobb es bal oldalan alszik,nezelodik, nem tartja egyenesen. Lapos is a fejecskeje oldalt. Ez normalis?
2016. júl. 10. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Várj, nem értem pontosan. Tippem van, hogy mire gondolsz, légyszi, írd meg, melyikről van szó.

1. amikor hason fekszik, nem emeli a fejét, hanem balra és jobbra "nézve" alszik? ez nem baj.

2. ha háton fekszik, mindig balra vagy jobbra fordítja a fejét és nem szembe? ez sem baj.

3. jobbra vagy balra fordítva a testét alszik a gyerek, de akkor nem tudna nézelődni.


ha mindkét oldalon lapos a feje egyenlően, az a normális (nekünk is olyan). Ha egyik oldalon laposabb, akkor a másik oldalra kell sokat fektetni, hogy alakuljon. Viszont akkor nem igaz az, hogy mindig a jobb és bal oldalán fekszik. Vagy legalábbis nem egyenlően.

2016. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a kettosre gondoltam

egyforman lapos, hatrafele hosszukas

csak mindenki mondja, hogy nem tartja egyenesen, pedig mar kene

2016. júl. 10. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Enyém is mindig így aludt, mint a tiéd. De így legalább ha bukott ki is folyt oldalt a száján.
2016. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanigy alszik a mienk is (1.vagyok), nincs ezzel gond. En sem tudok ugy aludni, hogy a hatamon elore nezek:)
2016. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom se tudta középen tartani a fejét sokáig hanyattfekvésben, még búbja is volt hátul :D már 1 éves, semmi baja, nyugi, majd keg fogja tudni tartani.
2016. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de attol meg szep kerek lesz a feje ugye
2016. júl. 11. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, ahogy majd tartja középen is a fejét, lelapul az a búb. Nekünk mindig megjegyzik idegenek, hogy milyen szép kislány, milyen szabályos fejformája van, úgyhogy ne aggódj :)

Előző voltam

2016. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi
2016. júl. 14. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!