Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hirtelen fél az egyik szülőtől...

Hirtelen fél az egyik szülőtől a kisbaba. Miért?

Figyelt kérdés
Ma este felé azt vettem észre ,hogy a feleségem kezében megnyugszik viszont ha engem meglát felveszi a szemkontaktust ,és el kezd sírni! Ez mitől lehet? A kislányom 4 hónapos! Idáig akármikor meglátott ránevettem ,és minden tökéletes volt! De ma estére nem tudom mi lett! Apa léttemre nagyon aggódom most mi van?
2016. júl. 8. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ez természetes. A kisbabák életük elsö hat hónapjában még azt hiszik hogy ő , es az anyukájuk egy személy. Gondolom te dolgozol, ezért nem is vagy vele annyit Érthető.

Par honap mulva te leszel a minden, foleg ha kislany :)

De ilyenkor nekik meg csak az anyukajauk letezik.

2016. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen ,én dolgozom ,de sokat otthon vagyok 24/48 -ban vagyok! De most 24-24 mert a kolléga szabin van,így minden másnap otthon vagyok! Ma olyan 16 óra körül még minden rendben volt,majd most olyan 18 körül minden megváltozott! Nagyon hiányzik,hogy ránevetek, és sírásba tör ki ,és simán követ a szemével szó szerint fél!
2016. júl. 8. 21:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik ill. lesz ez még rosszabb is. És lesz majd fordítva is.

Ma pl. engem "lökött" el a 10 hónapos és csak az apja altathatja, nem "vesztünk össze" pedig. Jön a foga és nyűgös.

2016. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hangosabban szóltál esetleg vagy nem tetszik neki a pólód. Vagy csak fáradt, nyűgős. Ne vedd magadra, holnap reggelre elmúlik
2016. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A pólóra gondoltam ki is cseréltem másikra de nem ,remélem reggelre elmúlik! Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 8. 21:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Esetleg az arcszőrzeted megváltozott és nem ismer meg? Ha eddig volt és most borotvált arccal lát, vagy nem volt és most borostás vagy.
2016. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is csinált már ilyet, jött a hidegfront... Úgy nézett rám mint a véres rongyra, pedig az anyja vagyok. Apával meg jól elvolt. A cicit azért elfogadta. :D Egyszerűen csak nyűgös.
2016. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
44%
Mivel a feleséged szülte, teljesen természetes,ha megnyugszik az ölében,hiszen érzi a megszokott szívdobogást...meg ez a jövőben változik...még csak enni aludni kell egy ekkora csöppségnek..ő még nem tud vonzódni hozzád! Nyugi semmi baj nem lesz.
2016. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy 4 hónapos csak enni meg aludni? Az én 4 hónapos babám 3 órát alszik nappal. Egy ekkora gyerek már játszani és nézelődni is akar, és igen kötődik az apjához is, az idegenektől viszont sír.
2016. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ó, az én unokahúgom is félt az apjától egy időben. Borostás, és ennyi.


Meg az exemtől is állandóan sírt, mert ő meg szakállas volt (rövidre nyírva, de na), pedig majdnem napi szinten látta (én vigyáztam a lánykára vagy fél évigm ő meg elkísért, értem jött, ha úgy végzett).

2016. júl. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!