Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális 3hónapos babánál?

Ez normális 3hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Az a kérdésem lenne,hogy a 3hónapos kislányom folyamatosan ülne . Stabilan tartja a fejet szinte fogni sem kell már egy hónapja a buksijat. Mar kb egy hónapja folyamatosan húzza fel magát a fejet,de ugye meg bem bír felülni magátol. Erre be idegeskedek es addig sír amíg fel nem ültetjük.ha meg fogjuk a kis kezet es picit húzzuk mar felül. Ha lábunkra le ültetjük folyamatosan hintazik. Ez normális?? Mikor ültethetem rendszeresen? Nagyon ugy néz ki h mar szeretne.. 😐

2016. júl. 11. 05:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy szeretne, a gerince még nem áll készen rà! Majd akkor lehet ültetni ha egyedül megtanult, az meg még sokàra lesz
2016. júl. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Viszont ne ültessétek, nagyon árt a gerincének, mivel meg nem elég erős ahhoz, hogy megtartsa magát. Akkor lehet ültetni, ha már magától felült.
2016. júl. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Normális és jó, hogy tartja magát.

Viszont, ha nem ültetnéd, nem akarná. Hagyd abba! 3 hónapos az Istenért!!!

Majd, ha önállóan négykézlábas helyzetból kinyomja oldalra a fenekét ülésbe(vagy ritkán a kiságyban is képesek ülésbe felhúzni magukat), akkor ültesd. Ez lehet, hogy 6 hónapos korában lesz, de lehet, hogy csak 8. Én kibírtam, hogy nem ültettem. És képzeld nem maradt le semmiről.

Ha akarja tereld el a figyelmét. Egy 3 hónaposnál ez nem nagy kunkszt.

2016. júl. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3 hónaposom is próbál felülni, de eszembe sincs felültetni, ha nagyon ideges lesz, hogy nem lát inkább tedd hasra vagy pihenőszékbe, vagy kösd magadra.
2016. júl. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyereket RENDSZERESEN ÜLTETNI, söt EGYÁLTALÀN ÜLTETNI tilos!!!!!


Azzal, hogy felülteted, csak a gerincét teszed tönkre!!!! Egy gyerek sosem úgy ül fel, hoyg fekvésböl felhúzza magát ülésbe, amíg így "akarja", addig nem kész erre, és ebben "segíteni" az ö érdekében tilos!!!!!


A gyerek majd idövel négykézlábas helyzetböl meg fogja tanulni, hogy kiül a lába mellé, elötte nem képes erre. NE ÜLTESD, ha nem akarod, hogy baja legyen!!!!

2016. júl. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És a pihenoszekrol mit gondoltok?
2016. júl. 11. 07:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Amíg nagyjából (fél)fekvö helyzetben van a kicsi, addig nincs vele gond.
2016. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az en három honaposom is ugy ül benne, fel fekvő helyzetben es azt szereti.



Egyebkent nem biztos, hogy messze van az ülés. Az nagyobb lanyom forgás utan,4 honaposan ult fel oldal helyzetből...

2016. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem szabad ultetgetni. Sem kesobb felallitanI es a ket krzeddel vezetni mintha magatol jarna.

Ebbed az a lenyeg h keszenalljon.. egyes babak kesobb erosodnek erre meg.:)

2016. júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Minden normális, amit a gyerek magától szeretne csinálni. Akkor ültetheted rendesen, ha magától fel tud ülni.
2016. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!