Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális 3hónapos babánál?

Ez normális 3hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Az a kérdésem lenne,hogy a 3hónapos kislányom folyamatosan ülne . Stabilan tartja a fejet szinte fogni sem kell már egy hónapja a buksijat. Mar kb egy hónapja folyamatosan húzza fel magát a fejet,de ugye meg bem bír felülni magátol. Erre be idegeskedek es addig sír amíg fel nem ültetjük.ha meg fogjuk a kis kezet es picit húzzuk mar felül. Ha lábunkra le ültetjük folyamatosan hintazik. Ez normális?? Mikor ültethetem rendszeresen? Nagyon ugy néz ki h mar szeretne.. 😐

2016. júl. 11. 05:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Előttem már leírták,nem firtatom tovább :) A pihenőszék jó kis találmány,szerintem.Ha olyan pozícióba állítod,a baba félig fekvő helyzetben van,nem terhelődik a gerince,mégis kicsit többet lát a világból.Nekem is 3 hónapos a kisfiam,naponta többször ott nézelődik,játszik,amíg én főzök például.Amikor megunja,természetesen kiveszem,mert mégiscsak az a legjobb,ha szabadon mozoghat.Átmeneti megoldásnak viszont tökéletes.
2016. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!