Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elindulnátok kisbabával a...

Elindulnátok kisbabával a tengerre úgy, hogy nincs előre foglalt szállásotok, hanem ott kerestek?

Figyelt kérdés

A férjem most tudta meg, hogy mikor mehet szabira augusztusban, jó lenne elmenni Horvátországba a tengerhez egy időre, de úgy tervezi, hogy - mivel nincsenek túl jó ajánlatok a neten - keressünk ott szállást. Kettecskén már többször voltunk ott így, de kisbabával nem tudom, belevágjak-e.


Nem akarok félős anyuka lenni, aki a széltől is óvakodik, de lehet, hogy ez túl rizikós a félévessel. Másrészt meg vonz a tenger, szeretem, a babánk meg már utazott és jól viselte.


Beszélünk több idegennyelvet és van nemzetközi biztosításunk és személyink is mindhármunknak, és autóval mennénk.


Bevállalnátok?


2016. júl. 11. 09:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy paramami, de babával nem vállalnám így be. Amúgy is hosszú az út, a sok autózás után már biztos nagyon szeretne a baba is kinyújtózni kicsit, elterülni a kiságyba, nem még szállásról szállásra járni hogy melyik kiadó és melyik felel meg. Nem hiszem, hogy ha itthon a kanapéról hetek alatt nem találtok egy szállást se, akkor majd ott a helyszínen jobbnál jobb lehetőségek közül lehet választani. Inkább az lenne, hogy már bármit kifizetnétek csak legyen valami...
2016. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11: mint írtam, már voltunk így kinn, szóval ezt rosszul látod, de gyerekkel tényleg más. az egyik válaszoló írta ezt az üvöltő baba parát, tényleg igaz, hogy ezt hiszik az emberek, hogy ilyenek a gyerekek.:(
2016. júl. 11. 20:27
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem, mi Bulgáriában voltunk 2x igy, hogy majd lesz valami, de nem volt egy estet a kocsiban egy estet vad kempingben aludtunk, aztan várna mellett az arany parton találtunk sátorhelyet pedig Sozopol-ig elmentünk.


Babával nem, es nem az a lenyeg, hogy nem adjak ki mert a gyerekek ilyenek hanem meg sem kockáztatnam, hogy kényelmetlen legyen nekik( nekem 2 van)

2016. júl. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó önző szülők vagytok. Gratulálok! Egyedül azt csinálsz, amit akarsz. De kisbabával?! Tudom régi a kérdés, de én most akadtam rá és ki rajta..
2021. jan. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hogy vagy te és baba kiköltöztél egyedül?
2021. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!