Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás első...

Szeparációs szorongás első felvonása meddig szokott tartani?

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdett ébredni a fiam, pár nap alatt több okot is kizártam, azóta amennyi idő eltelt és a helyzet változatlan, úgy néz ki tényleg ez maradt oknak. Korábban ha ébredt is éjjel visszaadtam a cumiját és kijöttem. Ő meg szó nélkül visszaaludt. Hasfájós volt, foga is van, volt már nálunk ilyen meleg egy hónapja is, mozgásfejlődés téren most kb másfél hónapja "csend van", beteg is volt - utóbbit levéve sose volt gond a visszaalvással.

9 hónapos múlt amúgy. Meddig szokott ez tartani? Másban is megnyilvánul, kapaszkodik, megmozdulni se tudok néha, mindenhova mászik utánam.


2016. júl. 3. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyet..most kezdte, 8hós.

Vèdőnő azt mondta,másfèl èves korig tart

2016. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia..Az én Lánykámnak is 9 hónaposan kezdődött..Most 1 éves, és már elmúlt..Megint szeret mással is lenni, és nem üvölt ha ott hagyom valahol..Nálunk még az Apukájával sem maradt meg..Sírt utánam mindig..Egy hete az éjszakát is átalussza, és a cicizést is kezdi elhagyni..Kitartás..Próbálj babás programokra járni ahol Te is tudsz egy picit felnőttekkel beszélgetni, ő pedig játszhat más babóval..Mi így vészeltük át..Olyankor nem volt annyira anya hiánya..:)

Ahogy olvasgattam, még lesz egy felvonás, várom azt is..:/

2016. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!