Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen érzés volt, amikor az...

Milyen érzés volt, amikor az első gyermeketek megszületett?

Figyelt kérdés

Nekünk 6 hónapja született meg a kisfiunk és imádom, akárcsak a barátnőmet. Ráadásul össze is fogunk házasodni :)

Valahogy mind a ketten boldoggá tesznek és örülök hogy egy csodás barátnöm és hogy egy ilyen aranyos gyerekünk van.


2016. júl. 7. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Semmi extra
2016. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Csodálatos volt, nem lehet leírni szavakkal.:-)
2016. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

A szüléskor furcsa érzés volt, nagyon örültem, meglepődtem és gyönyörűnek láttam. A férjem is így gondolja.


Azóta 4 hónapos és az életem sose volt ennyire jó, pedig szerettem a munkámat meg minden, de valahogy most lett teljes az életünk.

2016. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Megijedtem tőle, amikor megszületett. Teljesen komolyan mondom. Feje csúcsos volt, orra belapult, és órákig nem mertem felvenni, mert nem fogtam és nem is láttam előtte újszülöttet nagyon. Aztán teltek a napok, hetek és halálosan ki voltam merülve a kevés alvástól, persze szerettem a kicsi gyerekemet, de az első hetek baromi nehezek voltak. Nálam kellett egy 3-4-5 hónap, mire kialakult az a normális érzés, amit mások már a szülés után éreznek a gyermekük iránt. Ettől függetlenül (nemsokára 4 éves) megölnék bárkit, akit bántani próbálná, és az életen adná érte. Lehet nem is fogalmaztam túl konkrétan, nem vagyok a szavak embere, de tudom, hogy nagyon-nagyon sokan vannak mások is, akik így vagy hasonlóan éreztek/éreznek, csak persze, hogy nem fogják bevallani. Nem is kell. Az az érzés akkor is valós, vagy valós volt. Ha titokban is.
2016. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Földöntúli, leírhatatlan extázis volt mikor először megláttuk!:-))
2016. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Hihetetlen volt. Néha még most sem hiszem el, hogy szülők lettünk, pedig már fél éves lassan a kislányunk😃 kíváncsi leszek mikor múlik el ez az érzés, gondolom mire 18 lesz megszokom
2016. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Hetekig fel se fogtam. Cuki volt meg minden de annyira kimerult es stresszes voltam miatta h nemigazan tudtam elvezni az elejen. Kb 4-5 honapos volt mikor ugy igazibol megszerettem es azota el se tudom kepzelni nelkule:)
2016. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
OFF:Mégis miért kell lepontozni azt, akinek jó élmény volt, hogy gyereke született? Most komolyan, az a jó akinek kín meg nyűg volt hogy gyereke született? Persze hogy benne van, de attól függetlenül másnak lehet ez fantasztikus élmény, ahogy a kérdezőnek is az! Birom az ilyen idiótákat...
2016. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!