Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek, hogy esne? Tobbi lent

Nektek, hogy esne? Tobbi lent

Figyelt kérdés

A paromnak van mar egy fia elozo kapcsolatabol.

A kozos babank egy eve szuletett, nekem o az elso.

Rosszul esik, hogy a szuletesetol kezdve akarmit mondok, mutatok, kerdezek tole a gyerekkel kapcsolatban, azt mondja, hogy o ezt mar csinalta. Szules utan is az volt az elso, hogy mondja, hogy en mar ezt vegig csinaltam, nekem nem volt benne semmi kulonos. Aztan elso furdetes, hogy o ezt mar csinalta, mi ebben az erdekes.

Minden napra jut egy ilyen, ma epp az, hogy az autoban ultunk, ss mondom a gyerek szemebe sut a nap, err mondja, hogy o mar furikazta a masik gyereket eleget , es tudja.

Nekem ez annyira rosszul esik, mondtam mar neki, de nem veszi eszre magat, ugyanugy mondja.

Mit tehetnek meg ?


2016. júl. 15. 22:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Válaszold te is ezt mindenre.
2016. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Most nezegetek esernyo babakocsit, erre is mit mond, o mar hasznalta.

Egyszeruen minden megnyilvanulasomra ez a valasza, en semminek nem orulhetek. Most kezd jarni a pici, mi a reakcioja, igen, o mar latott ilyet.

2016. júl. 15. 22:58
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

mond meg neki, hogy hülye f., ezt a gyerekedet még nem láttad járni!

nem tudom, nekünk közös a 2. is, és persze sokszor hasonlítjuk az elsőhöz a kicsit, na de, hogy már láttuk volna a nagytól, ezért ne foglalkoznánk vele? ez azért döbbenetes, olyan érzésem támadt mikor olvastam, hogy neki csak az a gyereke, valahogy a ti közös gyereketek nem fontos. tervezett volt?

2016. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, h miért teszi. Azért mert téged akar ezzel hülyének beállítani? Vagy tényleg nem érdekli,h mi van a gyerekkel? Én nem vagyok az olyan játszmák híve,h te is mondogasd ezt. Amúgy nekem is az az érzésem,h vhogy nem élvezi, nem szereti ezt a helyzetet. Szerintem lehet nálatok más gond is.

Nálunk is uyanez a felállás; a férjemnek már van gyereke előző házasságából is. De soha nem éreztem,h emiatt kisebb csoda lenne számára a közös gyerekünk.

2016. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én rémeket látnék bele.

Vagy telebeszélik a fejét olyanokkal hogy miért hagytad el a családod, ugyanaz lesz, csak kezdheted újra felépíteni.

Vagy nem sokáig akar már velünk lenni és agyilag már nincs is köztünk.


Kicsit helyre kellene tenni, hogy attól, hogy valamit elrontott, nem kellene a következőt is.

2016. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Kitennének az oldalról ha leírnám hogy mit mondanék neki :/
2016. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha nem akarod elküldeni a kedves anyukajához (szerintem jogosan tennéd), vissza lehet kérdezni hogy igen? fürdetted már őt (a közös gyereket)? Nem is mondtad! Mikor?

Stb

2016. júl. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azt csak gondolatban teszi hozzá, hogy meg is unta...

Exférjem pont az apasággal járó gondolva unt bele. Nem véletlenül kezdett gyerektelen nővel.

Kb. ez ugrott be a kérdésről. Hogy az apaságot nem élvezi. Elsőre se érdekelte.

Másrészt igen, neki második gyerek, nem fog úgy rácsodálkozni mint te, akinek első.


Az a gond, hogy tudja hogy neked ez rosszul esik, és ennek ellenére csak ezt fújja.

Direkt csinálja.

2016. júl. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Rosszul. És már elküldtem volna, ha ennyire nem érdekli.
2016. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Snorri ***** válasza:
100%
Két dolgot kérdeznék tőle. Az egyik, hogy szerinte mindenki így viszonyul-e a többedik gyerekéhez, tehát, hogy a 2.-at már letojják, mert már egyszer látták ugyanezt...a másik, hogy később a gyereknek is ezt fogja mondani, amikor énekel neki, rajzol, stb? Legyen benne annyi, hogy mondja meg, un titeket...mond meg neki, ha még egyszer ezt mondja, elhagyod...
2016. júl. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!