Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bcg oltas helye csunya? Tobbi...

Bcg oltas helye csunya? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Negy honapos elmult mar es nagyon csunya lett neki a helye. Haziovos elkuldott sebeszetre. Azt mondta valoszinu feltarjak es kitakaritjak.(mert felgyult neki a valadek) Volt mar valakinek a babojaval ilyen? Hogyan csinaljak?
2015. nov. 5. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon csúnya volt, minket is sebészetre küldött a gyerekorvos, de nem vittük el. Megnézettük egy másik gyerekorvossal és mondta, hogy nem kell hozzányúlni ki fog fakadni. És tényleg úgy lett. Nem kentük semmivel, nem nyomkodtuk, piszkáltuk. Ha kifakadt akkor gézlappal felitattuk a váladékot ami kijött, de sokszor ugye a ruha ujja lett olyan. Nem is számoltam hányszor fakadt ki, sokszor. Behegesedett aztán megint kifakadt és ez így ment jó párszor. Most már be van hegesedve neki, de még azért most is eléggé látszik, nekünk jó nagy heg marad majd. Nem bántam meg hogy nem vittem sebészetre, minden rendben van vele.
2015. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk sebészetre nem küldtek, de rettenetesen nézett ki majdnem 2 éves koráig. Sokszor kifakadt, a bodyk borzalmasan néztek ki tőle és csúnya heg maradt utána.
2015. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huha...ez eddig eltarthat? :/ Nem tudom mit csinaljak akkor.. Elso nektek meddig tartott meg vegul be nem gyogyolt teljesen?
2015. nov. 6. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne oltass! Egyszerű! Olvass utána mi baja lehet a gyerekednek ezektől! Ja és ne engedd ujra beadatni ha akarják! Persze csináljon mindenki amit jónak lát!
2015. nov. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!