Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utaznátok beteg babával másik...

Utaznátok beteg babával másik városba vendégségbe?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám, orrsziporszi és tengervizes orrcsepp nélkül nem tudunk jelen pillanatban meglenni. Hála az égnek nem lázas csak nagyon nyűgös, egész nap és éjszaka is sírt az eldugult orra miatt és az orrsziporszira is nagyon haragszik. Az orrváladék fehér, szerintem nem lesz komolyabb baja. Viszont a nagyinak holnap lesz a szülinapja ebédet tart, 60km-re lakik, el merjünk vele menni?
2016. júl. 16. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék, mondanám hogy következő héten megyünk felköszönteni.
2016. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd felköszöntitek később.

Beteg babával/gyerekkel sehova nem szabad menni.Most lehet hogy nincs láza,de így is ki van merülve,mert nem tud rendesen aludna,az út még jobban kimeríti a szervezetét,szóval addigra simán be is lázasodhat.

2016. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Mikor kisgyereke van az embernek, onnantól fogva semmilyen program nem lehet biztos. Első mindig a baba.
2016. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Kicsit náthás gyerekkel én elmennék, legfeljebb vinném az orrsziporszit meg az orrcseppet. De nyűgös, rossz közérzetű babával nem. Kinek az anyukája a nagyi? Nálunk, ha apa anyukája, akkor apa elmenne egyedül.
2016. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
60 km ert siman, ha csak meg van fazva. Nekunk eleve 60 km re kell menni bavasarolni , mert annyira kint lakunk.
2016. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

En a kerdest sem ertem.

Beteg babaval nem megyunk kozossegbe. Szegenyke hogy erezne magat?

Maradjatok otthon!

2016. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!