Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egyik gyereked beteg,...

Ha egyik gyereked beteg, akkor a másik is otthon marad? Akinek nincs segítsége.

Figyelt kérdés
Bölcsis-ovis vagy ovis-ovis gyerekek esetében. Ha nincs segítség, pl apa vagy nagyszülő nem tud vigyázni az egyikre, míg a másikat elviszed-elhozod a bölcsiből/oviból. Tehát aki egyedül rendez több gyereket. Ha az egyik beteg, olyankor a másik is otthon marad? Vagy hogy oldjátok meg?

2014. febr. 12. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szomszéd néni átjön addig míg a másikat oviba viszem, vagy ő viszi el és én maadok otthon a beteggel.
2014. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Viszem persze.

Elkisérni jön a beteg is, 5 perc sétát kibir betegen is.

(kicsinek könnyebb dolga van ha ő beteg,beteszem a babakocsiba,eltolom, a nagynak muszáj sétálnia.

De 2x10 perc levegő a betegnek is kell.

2014. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam ha a bölcsis beteg, akkor attól még az ovis megy. Viszont, ha az ovis beteg, a bölcsiset nem viszem, de együtt visszük a nagyot oviba. Ez azért van így, mert fizetős bölcsis, és ha úgyis otthon vagyok, akkor teljesen felesleges befizetnem arra a napra. Amúgy is lelkifurdalásom van, mert a naggyal 3 éves koráig otthon tudtam maradni, a kicsivel meg nem. Amennyit csak tudom, otthon tartom őt.
2014. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mMind a kettő ovis már. Ha valami olyan csúnya nyavalya van, amivel nem merek elindulni itthonról pl hányás-hasmenés, akkor az egészséges gyerek is itthon marad (mert nincs senki akit mozgósíthatnék vigyázni a betegre). Ha csak takonykór vagy valami hasonló, amivel lehet picit sétálni, akkor mehet a másik oviba.

De legtöbbször egyszerre betegek, szóval többnyire ha betegség van, akkor úgyis mindketten itthon vannak...

2014. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!