Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön egy pár a 4 honapossal...

Jön egy pár a 4 honapossal látogatóba, mit vegyek?

Figyelt kérdés

Barátaink, most jönnek először a szülés óta.


Apának a kedvenc bor,anyának egy bon bon,de a kislánynak mit vegyek?


Nem szenvednek szükséget semmiben. Masoktol kapatk olyan pelenka tortát is meg ilyenek. Nem vagyok az a túl lihegős fajta, tonna plüssük is biztos van már -.-

Tipp?


12hkm



Ui.: Ők még nem tudják hogy én is bebabásodtam.


2016. júl. 17. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a fogyó eszközöknek örültem a legjobban.Pelenka,törlőkendő,cumi,vagy egy rágóka.De esetleg egy szép kis ruhát is vehetsz neki.
2016. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ők jönnek látogatóba, neked semmit nem kell venni. A látogató visz ajándékot, nem az, akihez mennek. ...
2016. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1. Ruhábol jol allhatnak mert az anyukanak van két nővére ahol fejenkent legalabb 2 gyerek van.



En is ilyen popsitorlore gondoltam vagy valami rágokára...

2016. júl. 17. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Csörgő, rágóka, popsitörlő, esetleg nyálkendő ezekből is lehet nagyon jópofákat kapni nem csak egyszerűeket. Ha esetleg Pepco a közeletekben ott 1000 ftèrt vannak olyan játékok amik máshol 3000ért.
2016. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába állnak jól ruhából, én is két oldalról kaptam ruhákat a gyerekekre, mégis örültem egy-egy szebb saját, nem örökölt darabnak.
2016. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyesmiket, hogy pelus és törlőkendő azért necces venni, mert nem mindenkinek válik be mind (nekünk sem, pl. a pampers törlőből inni tudnám a vizet, más meg imádja és veszi).


Mi mászó babáknak való játéknak örülünk legjobban (pl. dm-ben meg rossmannban vannak azok a kis vödrök, amiket egymásba lehet rakni), hasonló korú a gyerekünk. De ruha mindig jó, attól, hogy mi is sokat kaptunk, még örültünk.

2016. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!