Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babánál használt...

Hasfájós babánál használt valaki Adamo hintát, segített valamit?

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 08:11
 1/5 acelsziv ***** válasza:
0%
Nem arra találták ki. Fektesd hasra, simogasd a hasát és főleg ne egyél olyat, ami hasfájást okot - máz ha szoptatsz. Igen, a tej is okozhatja, amit megiszol.
2016. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasfájós babára a legjobb a hordozás, nekünk a Bondolino nagyon bevált. Adamo hinta viszont nagyon jó a rosszul alvó babára.
2016. júl. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem a hasfájás miatt szereztük be, már eleve volt otthon, de bizony előfordult, hogy hasra fektetve bírt benne aludni, amikor már sehogy máshogy, mert "kiflibe" vágta magát a hasgörcsök miatt.

Sajnos nála komolyabb dolgok is álltak a háttérben, de ez csak később derült ki.


Szerintem az Adamo mindentől függetlenül jó választás, bár nekem onnantól hogy tudott ülni, nem maradt meg benne többé, de még így is jó volt.

2016. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasfájós + durván refluxos babánál áldás volt. 6 hetes volt, amikor vettük és onnantól végre nem csak rajtunk aludt szakaszosan tízperceket, hanem összefüggően órákat.

Nem egyből szerette meg, volt egy párnapos hozzászokás, míg kitapasztaltuk, hogy hogy tetszik neki (a rugóztatás jött be), de onnantól jó volt.

Elég sokáig csak abban aludt nappal. Amikor jött a nyár, akkor szokott le, mert beleizzadt. Most már "csak" játék, nem alvóhely. Szeret benne pörögni-forogni, löki magát. 11 hónapos épp.

2016. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tapasztalatokat! Tegnap meg is rendeltem a hintát, remélem szeretni fogja a kisfiam.
2016. júl. 19. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!