Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szepa szorongás miatt nem...

Szepa szorongás miatt nem alszik el a babám 9 hónapos korában? Ti hagytátok/hagynátok a mi nagy ágyunkban aludni innentől kezde, csak mert nem akar a sajátjában aludni?

Figyelt kérdés
Az elalvásra is hatással van maga a szorongás?
2016. júl. 18. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem hagynám.Mi az,hogy nem akar?Döntsük már el ki nevel kit?!Kitartás,türelem,semmit nem csinálni máshogy.Lehet lesz egy-két nap hiszti,de ez is elmúlik.
2016. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen velünk aludt akkor. Nem érdekelt soha mások véleménye ebben a témában. Neki erre volt szüksége, és én imádtam vele összebújva aludni. Emlékszem szabályosan csüngött rajtam annyira bújt hozzám. De mindenki csinálja úgy, ahogy jónak érzi szerintem, mindenkinek más az optimális ebben (is)...
2016. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, a ket vegletetet irtatok le, de abban segitsen valaki, hogy mikent szoktassam a kisagyba?

Amikor at akarom tenni, felkel es sir. Csakis akkor nyugszik meg amikor ismet mellkasomon alszik.

2016. júl. 19. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!