Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már aludni is csak velem...

Már aludni is csak velem akar? Álmában is szep. Szorongás lenne?

Figyelt kérdés

A lányom 7hónapos, éjjel velünk alszik, nappal elvan egyedül is, nem ölbebaba, a nappali 2-3alvását a kiságyban töltötte, eddig.

Az, hogy ha nem lát keres, azt megszoktam, jön utánam, mint egy kiskutyus. Viszont az altatás, alvás horror lett. Éjjel ha megfordulok keservesen sírva fakad, csak úgy alszik, ha az arcába szuszogok:( Eddig elvirgonckodtunk egymás mellett. Nappal meg ahogy letenném az ágyába egyből sikít. Megpróbáltam, hogy visszafektetem, de úgy ölel, kapaszkodik belém, ha sikerül is letenni, kiszúrja, hogy nem vagyok ott, és kezdődik elölről:(.

Ez vajon meddig lesz így, van erre valami megoldás?

(a fiammal alvásgondok nem voltak, csak a nappali lépni-nem-lehet-tőle volt)


2011. aug. 22. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én 2. babámnál is 7 hósan kezdődött a szep.szorongás, de a durva fajta.

Nappal mindig cicin aludt el, és egy 1,5 órás alvás alatt is 2-3 alkalommal ellenőrzött, hogy megvagyok-e még! Éjjel volt, hogy 15-ször is felkelt, aztán az lett a vége, hogy melléfeküdtem. Na így is volt olyan, hogy az összes kis négyzetcentijével rámfeküdt, az arcát az én arcomra tette és úgy aludtunk, vagy teljesen rám nézett és szuszogott, és két kis kezével ölelte a nyakamat. VOlt, hogy 5 órán keresztül nem tudtam megmozdulni éjjel, mert sírt volna.

Szerencsére ez a durva része a dolognak elmúlt 1 hónap alatt. Most már lassan 10 hós, nappal szépen alszik egymaga, éjjel is csak hajnalban megyek át hozzá, onnan reggelig együtt nyomjuk a szunyát. 8-kor megy aludni, kb 2-kor ellenőriz le először, aztán 3kor, aztán kb 4-től alszunk együtt reggel 7-ig.

Kitartás :)

2011. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jézusmária. Szép kilátások.:(

Valahol pót idegeket kéne beszereznem, ha ezt épp ésszel túl akarom élni:D

2011. aug. 22. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:

1.

Mióta nem cicin altatom, azóta úgy alszik el nappal, hogy befekszem mellé a kiságyba, és addig simizem a hátát, amíg el nem alszik - szóval egyedül nem tudna elaludni.

Este pedig már annyira álmos, hogy akkor nem kell mellé befeküdni, csak kis hátsimogatás és halk éneklés.

2011. aug. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!