Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használja valaki a Gripe...

Bozók Rita kérdése:

Használja valaki a Gripe Water babyt? Mik a tapadztalatok? 9 hetes a babám mostanában fáj neki a pukizás nagyon sűrűn felébred rá. Ez segithet a problémán?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden gyerek más, én anno a nagyobbik gyereknél használtam, mert sokan javasolták, hogy mennyire tuti, de nem segített egy fikarcnyit sem. Mivel viszont nincs az összetevői között semmi egetrengető turpisság, próbáld ki Te is nyugodtan, ártani nem fog és ha mégis bejönne, akkor erősíted az ajánlótábort. Emlékszem a fiam masszívan minden nap ugyanabban az időben végigordított vagy 2-3 órát és semmi sem segített(4 és 7 között), konkrétan azt hittem megbolondulok, ez kitartott úgy 2 hónapig, aztán elhagyta egyik napról a másikra. Persze az akkor engem sem vígasztalt, hogy majd kinövi, csak utólag vagyok ilyen nagylegény. Kárpótlásul a kisebb egész csecsemőkorában csak akkor nyekkent meg, ha enni akart, vagy tele volt a pelusa, végigaludta 3 hónapos korától az éjszakát, a kötelező védőoltásokat pedig a mai napig udvariasan megköszöni a gyerekorvosnak. Espumisan emulzió, édesköménytea neked, kis diéta, Infacol esetleg? Jobb ötletem nincs, kitartást!
2016. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk nem vált be sajnos, állítólag ezek az új csomagolásúak hiába van ráírva hogy régi receptúra, nem olyan mint a régi gripe waterek .

Ami egyedül bevált azt doktornő keverteti ki a patikába, párszáz forint de azóta nagyon nagyon ritkán fáj a hasa, ha meg szeles akkor espumisan kiűzi őket. Meg a fiam kap tápszert is ,na azt is le kellett váltani ,vagy az 5. vált be.

2016. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekunk bevalt az is, meg az Infacol is.
2016. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi még a régi fajtát használtuk,a rózsaszín-fehér csomagolású; üvegest.

Amit most lehet kapni,arról nem tudok írni semmit,nem ugyanaz az összetétel,hiába írják,én is átolvastam többször.


A régi jó volt,de csak a teljes tejmentes diéta mellett.(semmi más nem vált be a tejmentes diéta mellé,csak ez)

2016. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második gyerekemnél próbáltuk ki, de nem a Babilonos vagy milyen márkájút vettem hanem a régi, eredeti Gripe Watert, én vaterán vettem meg mert máshol akkor már nem lehetett kapni. Nálunk csodát tett. Első gyereknél az Infacol jött be, másodiknál az már nem, így jött a Gripe és megváltás volt.
2016. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rosmannban vettem tegnap kipróbàltuk egyenlőre ugy nézki bevàlik mintha könyebben pukizott volna . Hátha bevàlik . Mindenkinek köszönöm a segítséget
2016. júl. 20. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!