Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire kell készülni, ha kijön...

Mire kell készülni, ha kijön hozzánk felmérni a körülményeket a gyermekjólétis? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sajnos, a védőnőnk miatt le kell mondanunk a szolgálatot, hisz sajnos cserélni nem lehet. Azt a lehetőséget választjuk, hogy évi kétszer elvisszük hozzá: vagy ezt lehet, vagy azt, hogy ezentúl kikerülünk a gondozásból. Ha kijönnek a Gyermekjólétitől, min hasalhatunk el? Elvehetik a gyereket?


Olyanokra gondolok, hogy ha még ő nem eszik csak tápszert, akkor is legyen tele a hűtő és a fagyasztó(nem nagyon tartunk itthon ételt)? Lehet gond a cicánkból?

Kérnek a lakáshoz tulajdoni lapot vagy adásvételit? Munkáltatóit tőlünk? Megnézik a kórházi papírokat?

Mozgásfejlődését?


Mire kijönnek, 6 hónapos körül lesz a gyerek. Fogalmam sincs, mire számítsak. Van valakinek tényleges tapasztalata? Jobb, ha a férjem is itthon van?


Tudom, hogy rendben vannak a körülményeink, de ez az az ország, ahol simán rabosítanak egy orvost érvényes bérlettel, szóval bármi történhet.


2016. júl. 21. 09:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Egy védőnő hogy lehet oltásellenes amikor az orvossal szinte együtt dolgoznak.Pl a védőnő is ott van amikor az oltást kapja a gyerek.Nem igazán értem.
2016. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nincs ott feltétlenül ilyenkor. A nagyobbik gyerekemnél egy rendelőben dolgoztak, és tényleg ott volt, de a kicsinél teljesen máshol "rendel" a védőnő, és máshol a gyerekorvos, és még egyik oltásnál sem volt jelen. Viszont az igaz, hogy a kötelező oltásokról a védőnő szokott szólni, neki hivatalos papírt is kell adnia róla, hogy tájékoztatott a védőoltásról, ezt alá is kell írnia a szülőnek. Kérdező, a ti védőnőtök ezt nem csinálja? Mert az már szakmai mulasztás, ezt nem hagyhatná ki, és nem is beszélhetne le az oltásról.
2016. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12-es nek igaza van ,soha nem hallottam még ilyet hiszen az állását kockáztatja a védőnő.A védőnői kamaránál panaszt kell tenni ha ilyen súlyos probléma van.Bár én inkább olyanokról hallok hogy a család mulaszt vagy nem viszi oltásra a gyereket aztán a védőnőről terjesztenek rémhíreket.Egyébként meg az orvos adja be az oltást nem a védőnő.
2016. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Külön dokink van, nem az, akivel ő dolgozik. Az, hogy ki miről hallott vagy sem, az meg ugye semmit se mond el semmiről.
2016. júl. 24. 16:56
 15/18 anonim ***** válasza:
És majd az ilyen szülők gyerekei lesznek a hírekben hogy halálra éheztették őket....Kérdező, ne mondd már hogy olyan rossz a védőnőd hogy le kelljen mondani, ezt nem hiszem el.Inkább bennetek van valami óriási probléma hogy kötözködtök.Mi az hogy oltásellenes, ilyet nem hallottam még.És ha az, akkor is amit ti be akartok adni, beadatjátok, ezt meg nem tilthatja.Ez kifogás nem lehet.Furák vagytok na.
2016. júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne vesd el a sulykot...
2016. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Eléggé szagos a téma
2016. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vetettem el a sulykot, pláne a mai világban, annyi rossz hír a van a médiában gyerekkel kapcsolatban, ahol szó szerint halálra éheztették.Ahogy olvastam a kérdezőt, hááát, elég félelmetes már a kérdés felvetés is, annak megfogalmazása is.Nincs étel a hűtőben pl, meg olyan sokat kérdezett hogy miket kérhetnek majd, na szóval nagyon de nagyon fura kérdés.Elhiszem hogy vannak felesleges védőnők, na de annyira rossz nem lehet tán.Meg mondom így kérdésen belül is fura dolgokon gondolkodik a kérdező.Szegény gyerek.
2016. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!