Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » PCO-val teherbe esett kismamik...

PCO-val teherbe esett kismamik, szülés után rendbe jöttetek, vagy minden ugyanúgy folytatódik tovább mint előtte?

Figyelt kérdés

Szülés óta nem hogy fogytam volna, hanem híztam. Súlyosabb vagyok mint amikor kijöttem a kórházból.

a picurom Meforalal sikerült + Euthyroxal. Már csak a pm gyógyszert szedem.

"elméletileg" az orvosok szerint nincsenek cisztáim már, viszont puffadok, vizesedem, alig eszem mégis hízom.


2010. ápr. 16. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos a terhesség nem ellenszere a PCO nak. Nem mondták, hogy attól hogy szülsz nem változik semmi? Nekem ezzel kezdték....

Sajnos ha nem akarsz még gyereket akkor a legtöbb helyen nem foglalkoznak veled.

EL kellene menned azért dokihoz, mert lehet a pajzsmirigyeddel is gond van. Ettől lehet a hízás.

Nálam ugyanúgy megvan minden mint terhesség előtt. A mensi ciklusom katasztrófa. Most már lassan 2hónapja nem jött meg...

Szerencsére hízni nem hízom, a pajzsmirigyem rendben. A cysztákat már nem is számolom :D

A doki, mivel nem akarok gyereket nem írt semmilyen gyógyszert.

2010. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!