Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kevés lenne a tejem akkor...

Ha kevés lenne a tejem akkor nyugtalan lenne és nem aludna igaz?

Figyelt kérdés

1 hetes a pici lányom. Császárral született 3. Nap már volt tejcsi. Itthon picit besárgult így sokat volt cixin szinte 2 napig folyamatosan és ébresztgetni kellett. Védőnő mondta hogy mérjem mennyit eszik. De vagy elfelejtem szopi előtt lemérni vagy az ban hogy összemosódik 2 etetés és mire vége az elsőnek már jön a következő. Van 6 pisis pelusa legalább egy nap kakilni is minden nap egyszer kakil de a mérlegen mégsem látok különösebb változást a súlyán. Most már a sárgaság elmúlt két szopi közt előfordul hogy alszik 2 órát is. Nem sírós. Mikor éhes cuppogni szokott. Kb 15-20percig szívja erőteljesen nyel is ilyenkor meg van tejcsepp a szája szélén. Aztán el-el alszik

Felébresztem megint szívja megint elalszik és ez így megy kb 1,5-2órán keresztül

Aztán bealszik. 2 ora múlva megint ez jön elölröl. Egész nap szinte csak cicin van

Most pl 6kor kelt 7:30ig cicizett majd elaludt és még most is alszik. Jó ez így?



2016. júl. 24. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi minden rendben! Ügyesen csinálod!
2016. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ekkora babánál ez így teljesen jó.
2016. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Megnyugodtam. 😊
2016. júl. 25. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!