Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is eszetekbe szokott...

Nektek is eszetekbe szokott jutni, hogy bár aludna már a babám?

Figyelt kérdés
Nekem minden nap, és ilyenkor kicsit rossz anyának érzem magam. De néha nincs türelmem már hozzá, és alig várom, hogy aludjon el, hogy pisilni mehessek, reggelizzek, pihenjek vagy főzzek.
2016. jún. 14. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Persze, sztem mindenki erre gyúr...

Fárasztó ám, mi meg nem vagyunk robotok.

2016. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is eszembejut, főleg most hogy fogzik, ès nagyon anyás lett..apukájával nem hajlandó elaludni.. Èn meg estère egy zombi vagyok... Tegnap már sírtam altatas közbe olyan faradt voltam..ő meg csak nèzett rám a gyönyörű,hatalmas kèk szemeivel.. Rossz anyának èrzem magam ilyenkor..ès akkor is mikoor nincs rend, nincs elmosogatva ès így fekszünk le.. :( valószínű túl sokat várok el magamtól
2016. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Mondjuk az én gyerekeim már nem alszanak délután, így már csak az esti elalvást tudom várni, akkor film, könyv, fürdés...stb. :)))

2016. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom...Nem leszólni akarlak,de ezeket ébren lévő baba mellett is megcsinálom.
2016. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha régóta ébren vagy ha nagyon nyűgös. akkor igen. De alapból nem, szeretek vele mondókázni meg nézni, ahogy játszik :-)


Amiket írtál, azok nagy részét ébren lévő gyerek mellett végzem el.

2016. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem csak akkor pisilek, ha alszik a gyerek...
2016. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Ne érezd rosszul magad és ezeket a dolgokat elvégezheted napközben is nem kell ilyen robotnak lenni kicsit kapcsolódj ki pihenj zárkozz be kicsit (ez utobbi lehet hogy nem annyira jo otlet csak ha kiabal vagy ilyesmi)
2016. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Amikor nyűgös alig várom az alvásidőt és azt remélem, hogy hamarabb elálmosodik.

Az első pár hónapban ez nagyon gyakori volt, hasfájós volt.

2016. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Mindig is ebren levo gyerek mellett pisiltem,reggeliztem,foztem. Nem akarom magam folaldozni es tudat alatt ot hibaztatni ezert.Nem akarom megmergezni a kapcsolatunkat azzal,hogy csak azt varom,mikor alszik el vagy mikor szabadulok meg tole.Nem akarom, hogy azt erezze,vagy en azt erezzem,hogy o nyug,teher nekem.
2016. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nemcsak akkor csinálom a fent leírt dolgokat, de ha nyűgös, akkor igen. Ma mikor elmentem pisilni, sírni kezdett és mire visszaértem annyira üvöltött, hogy elment a hangja (jön a foga). Ilyenkor várom, hogy elaludjon.
2016. jún. 14. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!