Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kidobjátok 3 havonta a...

Ti kidobjátok 3 havonta a cumikat és a cumisüvegeket, mint a fogkefét?

Figyelt kérdés

A fogorvosomtól kértem pát tanácsot a csecsemővel kapcsolatban (későbbi fogmosás) és mondta, hogy ideje lecserélni a cumikat és üvegeket (3.hónap). Azt mondta, ez a legújabb protokoll, mert nem egészséges, sterilizálás mellett is elhasználódnak.


Ti csináljátok ezt? Kitől tudjátok?


2016. júl. 24. 16:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*pár tanácsot
2016. júl. 24. 16:14
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy tudtam 2 havonta. Igen, cserélve vannak. A cumisüveg nem, de az etetőcumi igen. A fogkefe ujjra húzható amit használunk és arra meg 3 hét van írva, úgy is cserélem. Mam cumit használ a fiam, azt hiszem annak a dobozán olvastam, vagy az etetőcumijén, nem emlékszem.
2016. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy :-)
2016. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó, hogy ilyet a védőnő nem mond el, se a gyerekorvos...
2016. júl. 24. 16:37
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
2 hónap ajánlás szerepel a játszó- és az etetőcumi tájékoztatójában is. Betartom.
2016. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
A használati utasítást sose olvasol?
2016. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

Én azt olvastam amikor már "nyúlós"vagy sérült(apro repedéses) a cumisüveg cumirésze, akkor biztos hogy cserélni kell.

Babakorában többször cseréltem, már nagyobb és már csak a cumirészt cserélem.ill néha veszek uj szettet üvegestől.

A fogkefékből többször cseréltem, mert egyiksem az igazi

A szilikonsörtes babafogkefe nem szedi le a lepedéket rájöttem az fogtalan babának valo vagy nem tudom

Utána babakézbe valo fogkefe sem jött be mert az meg nem esett a kezemre

Aztán probálkoztam elektromossal nem tisztit alaposan naprol napra sárgult a foga

Lett egy gyerekfogkeféje eltűnt

Igy lett egy másik.

Szóval 5 fogkefe 1,5 éven belül.


Tapasztalat hogy kombináltan kell többfélét alkalmazni.

Pl reggelente ha sietni kell jo lesz az elektromos de alaposabbhoz gyerekfogkefe kell, neki tanulni játszani meg az a babakézbe valo.igy szerintem nem kell háromhavonta cserélni.

2016. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
*cumival nincs tapasztalatom de amikor tanitgattam rá babakorában,5-6 féle cumija biztos volt, de feladtam.ment a kukába az összes
2016. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6: Tényleg! Olvasnom kellene. Most így belegondolva, akkor ezért ment le olyan nehezen a torkomon a Nuvaring.:)


Többieknek köszi! Időben szólt a fogdokim!

2016. júl. 24. 16:51
 10/17 anonim ***** válasza:
23%

Off attol hogy valaki igénytelen nem cserél üveget vagy nem mossa a gyerek fogát, mást még nem kellene lepontoznia. Pláne azért se mert nem cumizott a babája.

wtf

2016. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!