Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért viszik állatkertbe?

Miért viszik állatkertbe?

Figyelt kérdés

Ezzel a kérdéssel nem szeretnék megbántani senkit, csupán csak kíváncsi vagyok.

Nekem még nincs gyerekem de a facebookon több ismerősömnél látom, hogy pár hónapos gyerekeiket állatkertbe viszik. Most konkrétan egy 7 hónapos gyerekről beszélünk, de volt már 3 hónapos is állatkertben. Egy ennyi idős gyereket miért visznek oda? Szerintem ők még nem tudják, hogy mi az plusz szerintem a babakocsiban átalussza a fél napot.


2016. júl. 26. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

ha van rá pénzük miért ne vihetnék? talán mert saját maguk is változatosságképpen szívesen sétálnak az állatkertben mint örökké a bolt-ház útvonalon...


mi 1 évesen vittük a lányom, azzal, hogy ha nem is élvezi jobban a sétát, semmi gond, majd mi jót mulatunk legalább az állatokon, és legalább kimozdulunk, együtt, családként, és nem otthon ülünk hétvégén.

2016. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
de talán azt nem is tudod hogy ha nincs még gyereked, hogy minimum 2*45 percre illik őket kivinni. és az nagyon minimum..én átlagosan 2*2 órára viszem őket ki..tudod milyen baromi unalmas tényleg, ha már az összes utcát ismered a környéken, de ahhoz még nem érett hogy játszótérre/strandra stb vidd? :)
2016. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Az agyuk fejlodesenek mindenfele inger jot tesz, a szabadban tartozkodas meg kulonosen jo. 4 honapos volt a babam, amikor hazautaztunk kulfoldrol tobb hetre, elotte keveset voltunk kint, bar reszben az idojaras miatt is. Azalatt a par het alatt rengeteg helyen voltunk, es ugy beindult a mozgasfejlodese, hogy csak neztunk. Elotte is csinalt mindent, amit kellett idore, de ezutan mar ugy belelendult, hogy 4,5 honaposan mar kuszott, 5 honaposan mar majdnem maszott. En ennek (is) tulajdonitom. Most az mindegy, hogy allatkert, vagy mas, a lenyeg a sok inger es az uj elmenyek, meg a szabad levego.
2016. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
A szülők is élvezhetik az állatkertet, vagy lehet azért mert van nagyobb tesó és nincs kire bízni a kicsit.
2016. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
5 hónaposunk van, konkrétan állatkertben nem volt még. De van a Margit-szigeti Vadaspark, amellett már álltunk meg nézni az állatokat. Magunk miatt, mi szeretjük az állatokat, a gyereknek meg minden inger érdekes és ha alszik, akkor mindegy neki, hol alszik.
2016. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Hű, 2-es. Felneveltem két gyereket, de ezt most hallom először.


Kérdező!

Egy 7 hónapos már simán élvezheti. Egy 10-11 hónapos pedig végképp.

Az autóktól távoli séta sokkal kellemesebb. Nálunk egy erdő közepén van az állatkert, felnőttnek is kellemes ott egy séta.

2016. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
mit hallasz most először? hogy ki kell őket legalább napi kétszer vinni levegőre (nyilván ha -14 fok és felhőszakadás van egész nap akkor nem kell..) vagy hogy unalmas lehet a séta pl egy kis faluban??
2016. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Eszedbe se jut, hogy esetleg nem a gyerek miatt mennek, hanem a szülők akarnak menni, csak nem hagyják otthon a gyereket?

A párom állatkertben dolgozik, akárhányszor ott vagyok, sok felnőtt nézelődik ott gyerek nélkül is. Nem csak gyerekeket érdekel.

2016. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7 hónapos volt a babám, mikor mentünk!

Tudod miért? Mert családi program :) És de! nézte az állatokat, és persze a sok embert is ( pont gyereknap volt)

1-2 órát nézelődött, aztán elaludt, mi pedig jöttünk is haza, hiszen mi már sokszor voltunk, így csak addig maradtunk, amíg a gyereknek érdekes :)

Téged ez miért bánt?

2016. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szeretek állatkertbe járni. 7 hónapos volt a fiam, mikor először kivittem, és a fókák speciel totál lenyűgözték.
2016. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!