Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora volt babátok/gyerekete...

Mekkora volt babátok/gyereketek mikor először vittétek állatkertbe?

Figyelt kérdés
szeretném majd elvinni de még picikének tartom. most 10,5hónapos.

2014. márc. 2. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Vittük 10 hósan, és másfél évesen, meg 2,5 évesen is. 10 hósan nem kötötte le, másfél évesen tetszett neki, de nem bírta sokáig, végig se jártuk a összes állatot. 2,5 évesen már igazán élvezte, és végig is néztük mindet. Ekkor volt igazán értelme elvinni.
2014. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Másfél évesen és 2 évesen voltunk.

Húsvétra is tervezzük, akkor lesz 2 éves 8 hónapos.

2014. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem pont húsvétkor lesz 1éves :) és én is arra terveztem mint egyik szülinapi ajándéka :) csak nem tudom mennyire élvezné.
2014. márc. 2. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:
2 évesen nagyon élvezte, korábban feleslegesnek tartottam,túl kicsi lett volna április végén van a szülinapja,idén is megyünk,most lesz 3.
2014. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kicsi vadasparkba kb 1 évesen vittük, állatkertbe majd a 2. születésnapja körül akarjuk vinni.
2014. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiamat egy évesen vittük, aztán 2évesen, akkor volt 6hónapos a kislány, ő is vigyorgott az állatokra. Akkor ősszel még egyszer voltunk az állatkertben(9hónapos volt) emlékszem megijedt az egyik nagymacskától, mikor megmozdult, de utána is ugyan úgy élvezte, csak óvatosabban tapicskolta az üveget. A gorillabébi nagy kedvenc volt.
2014. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Viktoria1978 ***** válasza:
Sziasztok! Mi a kisfiunkkal 7-8 honapos kora ota rendszeresen jarunk vadasparkba. Nagyon tetszik neki, szereti etetni az allatokat. Gagyoraszik a kecskevel, jokat nevet. Szerintem vidd el, meg van ra az esely, hogy tetszeni fog neki:)
2014. márc. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!