Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felek hogy teherbe estem?

Felek hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Viszont semmi jele nem volt meg ennek viszont nagyon felek Mensesem mindig kesik a stressz miatt szoval nem erre bizom Viszont ugy szokot hogy,2-3honapot kihagy, autan megjonEs ez mindig igy szokott De mar vagy 4-5honpja nem jott megPersze venni akarok terhessegi tesztet viszont nagyon felek, es meg kene nyugodjak, hogy nem vagyok az Azt szeretnem kerdeznk mik a terhesseg jelei, a menses kesesen kivul? Valaszotokat nagyon meg koszonnem!

annyi egyebkent hogy picit mintha fel lennek puffadva de nekem lapos hasam van csak este nagy picit es felek mert volt baratomma gumi nelkul csinaltuk de o mindig mondta hogy bizz bennem es sose engednem beled,illetve nekem se kene a nyakamra egy gyerek!


2016. júl. 29. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Egy gyereknek se hiányozna egy ilyen "anya"!
2016. júl. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Istenkém!

Hát akkor bízz a kis barátodban,hogy ha felcsinált,akkor is melletted fog állni...ennyire nem lehet valaki sötét!

Vegyél tesztet, én nem vagyok jós (és sztem itt senki sem az),hogy megmondjam az vagy-e!

2016. júl. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem feltétlen van más jele. A kimaradó menzesz, majd egy pozitív teszt éppen elég. A puffadás eléggé általános terhesen de ezen kívül is sok oka lehet.

Ha nem szeretnétek gyereket akkor védekezzetek, a megszakítás nem védekezés.

2016. júl. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? A húgomnak volt igy,hogy 2-3 hónapig nem jött meg ez mind hormonzavar okozta ő nem élt nemi életet 17 éves s azt monta a doki higy hormonzavar.

Ha nem vagy biztos magadban csinálj egy tesztet mivel gumi nélkül csináltad az is benne van a pakliban.

Mibis két évig csak gumi nélkül csináltuk,,csak ugy vigyáztunk" és van egy 11 hónapos fiam. De nem ilyeszteni akarlak. Nekem pld olyan tüneteim voltak hogy:hamar fáradtam, pufadtam, pici hányingerem is volt és mikor dokinál voltam 7 hetes voltam de ez embertől is függ valaki nem is érzi az első pár hónapot és még olyat is tudok akinek az első 3 hónapban még a vérzés is járt na de nem tudom.

Az a bitos ,hogy csinálj egy tesztet vagy elmész egy orvoshoz mert az sem jó ha Ennyi ideig kimarad.

Minden jót aztán majd ird le mi lett akár privátba is

2016. júl. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Védekezés nélkül szexelsz, hónapok óta nem jött meg: én terhességre tippelnék. Meg arra, hogy a 12. héten túl vagy, úgyhogy az abortusz szóba se jöhet.

Minél gyorsabban keress fel egy nőgyógyászt. De tesztet is csinálhatsz.

Majd írd meg, mi lett.

2016. júl. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Miért hisznek a pasiknak a nők h majd vigyáz???van amikor a pasinak mégse megy h vigyázzon...arra nem gondoltál h akkor mi lesz????simán lehetsz terhes,de ha csak most jutott eszedbe lehet elvetetni se tudod már...
2016. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!