Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 évesen teherbe estem az...

Izaa01 kérdése:

17 évesen teherbe estem az édesanyukám nem él így neki nem tudom elmondani a nevelőanyám és az édesapám nagyon ideges lenne kb a 3. hétben járok de nem szeretném elvetetni a kicsit mit csináljak? :/

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 16:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Mond el, teljesen mindegy hogy mondod ezen megdöbben minden normális szülő.
2014. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
39%

"nevelőanyám és az édesapám nagyon ideges lenne"


- Nem normális, aki nem lenne ideges, ha a 17 éves lánya teherbe esik. Elmondod, és kész. Miért kellene elvetetni? Ki tudna kötelezni rá?

2014. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
5%

Nem baj, had aakadjanak ki majd lenyugszanak :)


17 évesen már nem kötelezhet senki abortuszra. Én 17 évesen szültem 5 éve. Sok sikert ;)

2014. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%

Nem kötelezhetnek viszont te sem őket az eltartásra, szóval azért ilyen nagy lábon sem kell osztani az észt utolsó.


Szépen menjen a fiú és mondjátok el együtt.

2014. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
59%

Miből akarod felnevelni a kicsit? Miért akarod tönkre tenni a saját életed és a babáét is?

Nem tanulhatsz tovább, nem tudsz majd sehol dolgozni, a kicsire pedig sokat kell költeni.

Gondolkozz, mielőtt a szülés mellett döntesz.

Apukádéknak mielőbb mond el, és halgass rájuk. Ha ők hajlandók lesznek felnevelni a babát, akkor tartsd meg.

2014. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

Oké, hogy nem akarod elvetetni, de ki fogja felnevelni, otthont biztosítani neki, megvenni a szükséges holmikat, pelenkát, tápszert?

El kell mondanod, bármennyire is haragszanak majd rád.

Az ő segítségük nélkül a gyerek állami gondozott lesz, mert te nem tudsz gondoskodni róla.

2014. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
az az igazság,hogy a nagynénikém 20évesen elvetette a gyermekét és a kaparás után már nem lehetett gyermeke és én nagyon szeretnék...igaz nem mostanában akartam de ha most jött hát nem szeretném hogy úgy járjak mint ő.családot szeretnék . egyébként nem hiszem hogy a szüleim fölnevelnék.. szóval ha megtartom nagy a valószínüsége hogy elköltözünk a barátommal ..
2014. aug. 29. 17:03
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
Akkor meg mi a gond?
2014. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

És a barátodnak van állása, jövedelme, lakása?

Miből akarjátok mindezt kivitelezni? Ha te nem leszel még 18 mire megszületik a gyerek akkor el sem hozhatod a kórházból ha a szüleid nem vállalják a gyámságot a gyereked felett.

Ma már nem ugyanolyan az abortusz, mint 20 éve. Ha elveteted attól lehet még később gyereked, normális életed viszont már nem valószínű lesz ha megtartod.

Nem vagyok abortusz párti, de ebbe az esetben ez az egyetlen normális megoldás.

2014. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Az hogy még a barátom szülei se tudják és félek hogy ők hogy fogják fogadni ...és nem szeretném a szüleimmel ezért megszakítani a kapcsolatot de tudom hogy nagyon kiborulnának és nem akarnák hogy megtartsam:I
2014. aug. 29. 17:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!