Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fáradtság ellen mit lehet...

Fáradtság ellen mit lehet tenni? 9 hós a babám,3 hete beteg volt, azóta jön a foga, már a másoodik. Hulla vagyok, fájnak az izmaim, semmihez nincs erőm. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Ma reggel is felkeltem, hiába aludtam 9 órát, rettenetesen érzem magam. Ha felemelem a karom, vagy beteszem a szennyest akkor érzem hogy fàjnak az izmaim, borzalmas érzés.

Az utóbbi egy hónapban alig aludtunk a betegség és a fogak miatt.

Szedem a multit, külön Q10-et is, de semmi hatása.

A vérképem tökéletes. Tudom, csak aludnom kéne jóóó sokat, jó sokszor.

De ez teljesíthetetlen.

Veletek is van ez így? Hogyan tehetném jobbá, elviselhetőbbé?


2016. júl. 29. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor nappal elalszik a baba, te is menj aludni, más itt nem segít. Illetve hétvégén kérd meg párodat, csináljanak egy pár órás programot kettesben a babával, addig tudsz aludni. És ne akkor kezdj neki a nagytakarításnak. :)
2016. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magnéziumot és b-komplex vitamint szedtem ugyanígy fogzás-betegség miatt ütöttem ki magam ráadásul nekem is volt 3 napig lázam és ezután hiába aludtam 7-8-9 órákat nem éreztem elégnek. Elkezdtem magnosolvot inni meg a b-komplex napi 3 szemmel magnosolv meg napi 2 tasakkal és pár nap után jobb lett csak akkor meg jött az, hogy a baba 4-5 órákat hagyott csak aludni. A férjem nem volt tul megértő, ugyanúgy én keltem a babához hajnalban míg aludt stb és amikor már úgy éreztem már türelmem sem maradt elmentem anyukámékhoz aludni. Azóta pedig néha elalszok nappal, ha a baba alszik, meg a férjem is kapcsolt azóta, hogy ez így nem mehet. Most 1 hónapig jöttek fogak, volt betegség is de még kórház is, viszonylag könnyen túléltük így. Igaz volt mikor mindennap aludtam az első alvásánál meg néha a másodiknál is.
2016. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kettes, pontosan aterzem amit te. 😕

Most elkezdek en is egy kurat, vettem b vitamin komplexet.

Mar neha azt sem tudom mit kene osszeenni, semminek nem latom eredmenyet.

Sajnos ha reggel felkelek utana mar nem tudok elaludni amikor a baba alszik.

Egyszeruen nem megy. Ugyhogy ez igy kimarad az eletembol 😕

2016. júl. 29. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!