Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhat-e gondot a 8 hónapos...

Okozhat-e gondot a 8 hónapos babának, ha a bolti bébiételt melegítés nélkül adjuk neki rendszeresen?

Figyelt kérdés
Feleségem csak letekeri a tetejét és adja. (mert mondjuk annyira éhes a baba, illetve eléggé macerás a melegítése.)
2016. júl. 29. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom nem hűtőben tároljátok, hanem szobahőmérsékleten.

Miért gondolod, hogy ha 3-5 fokkal melegebb, akkor nem okoz gondot, de szobahőmérsékleten igen?

Semmi gond, ha így kapja.

2016. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Van amelyiket eszembe se jutna megmelegíteni... Milyen szerinted a meleg gyümölcs?
2016. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez vajon nem az a pasi, aki sajnalta a feleségétől a babakekszet meg a mikulás csokikat??
2016. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Baja nem hinném, hogy lenne tőle, de ha a feleséged magának nem a hűtőből tálalja a kelkáposztafőzeléket, hanem előtte megmelegíti, akkor igazán a gyereknek is megtehetne ugyanennyit, csak finomabb lenne az a répáskrumpli...
2016. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Mi a macerás benne?


Hűtőből kivéve melegíteném.

Ha nem fáj tőle a hasa, akkor nem baj.

2016. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Természetesen nem gond. Alapon nincs semmi gond a szobahőmérsékletű ételekkel. Persze hozzászokik az ember idővel a meleg ételekhez, de nálunk a kisebb gyerek a sírba tesz vele -oké, már nem-, hogy a mai napig megvárja amig minden kaja üzemi hőmérsékletűre hül és csak után lát neki, akkor is, ha az húsleves :) Semmi baja nem lesz. Én járok gasztróshoz és dietetikushoz is, allergia miatt, megemltettem mindkettőnek,pusztán kiváncsiságból, a doki annyit mondott, hogy igaza van a gyereknek, ez terheli meg legkevésbé az emésztést, hiszen minimálisan kell hűtenie avagy fűtenie a saccperkábé 36,7 fokos emberi szervezethez az ételt, csak ahogy felnő az ember, ez egyre inkább rendszeridegen.
2016. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ja, én a húsosakra gondoltam.


A túróst, gyümölcsöst csak kiveszem kicsit mielőtt adom.

2016. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

hát én sosem adtam neki még melegités nélkül húsos kaját!

én sem eszem hidegen meg mondjuk a vadast, miért adnám a gyerekemnek úgy. meg miért is lenne macerás??


de ez az én véleményem, amúgy szerintem baja nem lesz tőle

2016. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Kedves utolsó, értem amit írsz, de azért nem ugyanaz valamit hűtőből kivéve lustaságból nem felmelegíteni, mint ugynazt a kaját szobahőmérsékleten fogyasztani. Bontatlan konzerv gondolom nem a hűtőben van, akkor meg mehet simán szobahőmérsékleten. Akkor is, ha húsos. Szerintem.
2016. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Komoly baja biztos nem lesz tőle a babának, de azért nehogy már az legyen a normális, hogy olyan lusta az anya, hogy még a konzervkaját sem képes megmelegíteni. Egyen ő melegítés nélkül húslevest.
2016. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!