Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok rendszeresen tisztít...

Szoktátok rendszeresen tisztítani a babátok orrát?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogyan és mivel?
2016. márc. 2. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
ha furdes utan latom hogy maki van benne fulpalcaval vagy kezzel kihalaszom. de ha nincs benne nem szoktam piszkalni. a cimpakat megmosom az arcmosasnal. bele nem nyulkalok
2016. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Természetesen.

Főleg fürdetés utàn gyogyszertàri babaorrcseppel ami szimpla sos viz és orrszi porszival. De ha pl egyébként is tele az orra mert pl sokat sirt akkornem vàrok fürdetésig. A sos vizről kesobb àttértem a sima forralt vizre mert szerintem hosszu tavon nem jo mindig soval "maratni"a nyalkahartyat

2016. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Hàt nem csak akkor van benne, ha látni... az orrszi porszin van utmutato körkörösen kell mozgatni, arcüregben és lent is megtapadhat.
2016. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
jo en nem fogom orrcseppel tomni minden nap ha amugy nem.beteg es nem szorcsog. ontisztulasrol nem beszelve. amugy az orrszivot sem szabad mertektelenul hasznalni az orrnyalkahartyat tonkre teheti
2016. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
2 napos kora óta mindennap nagyon tele van már estére az orra :( Ha napközben észrevettem,akkor a sima kis kézi orrszívóval "kikaptam". 1 éves kora körül már zsepivel halásztam ki,most már nagy és kifújja,de ígyis hetente 5x rá kell segítenem mert benne marad. A másik fajta orrsziporszívót csak beteg időszakokban használtuk.
2016. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is fültisztítóval szoktam, egyszer próbáltam kézi orrszívót használni, de nem tudtam, mert bele sem fért az orrába, vagy én vagyok béna...
2016. márc. 2. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Dm ben kb 2000 ft két darabs orrszi porszi majd làtod hogy nrm csak annyi jön amit szabad szemmel làttàl. Mindenhol megtapadhat nem ajànlatis hanyagolni plàne hogy sirnak
2016. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Minden nap orrszívó porszívózod a gyerek orrát? Nem ok nélkül van orrváladéka az embernek.

Mi csak akkor tisztítottuk az orrát, ha volt benne valami vagy beteg volt. Teljesen felesleges naponta orrszívózni.

2016. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bedagadhat az orrnyálka hártya a folyamatos porszívózástól ami csak fokozza az eldugulást.


kérdező: nem tudom milyen orrporszit próbálsz, de valamilyen legyen otthon, mert ha viszont náthás lesz, akkor óránként legalább egyszer ki kell neki szívni. Nekem van kézi, elektromos, és porszívós is. mondhatom a három közül egyedül a porszívós ér valamit, a kézi valóban bele se fér az orrába, az elemes nulla, Graco, talán jobb márkában ér valamit, az enyém nem sokat.

A porszívóra köthető viszont pikk pakk kiszívja, és ha kezdetektől mantrázod neki hogy az a "világ legmulatságosabb dolga" meg eleve szoktatod a zajokhoz, akkor nem is fog tőle kiborulni...az enyém már maga szól ha ki kell neki szívni, 1,5 éves. De én kezdetektől porszívóztam tőle 2 méterre.

2016. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!