Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tudják már meggyógyí...

Miért nem tudják már meggyógyítani? Nincs valami normális gyógyszer vagy valami?!

Figyelt kérdés

kb 2 hete köhögünk, taknyolunk, szívunk. rekedéssel kezdődött, aztán orrdugulás ezerrel mostmeg rettenetes köhögés is mellé. tegnap és ma reggel is olyan köhögő rohama volt a 7.5 hós kislányomnak, hogy majdnem megfulladt, ma még öklendezett is ömlött a könnye!!!amilyen gyorsan csak lehetett kiszívtam az orrát és jobb lett. Tegnap az ügyeletre is bevittük, ott teljesen jó volt a tüdeje, a torka "vérbő". Azt a szar ambroxolt írták már megint.eddig ipecacuana, fenistil cseppek és calcimusc ment.de SEMMI javulás.


Meddig fog még ez tartani?! már sajnálom a kislányomat, nevet, de sztem fáj neki, már most tényleg szenved. (megyünk is majd most a magánrendelésre)


2010. ápr. 18. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha te is náthás vagy,akkor tőled újra elkapja!Először magadat gyógyítsd meg.
2010. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a fogzástól van. Tehát amig jön a foga, addig hullámokban náthás sajnos :(
2010. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én nem vagyok az!! ha már az lennék rég meg lennék gyógyulva, azért sok ez a 2 hét!
2010. ápr. 18. 09:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos van ami ilyen sokáig elhúzódik, az én kislányom volt, hogy hányt is a köhögéstől, és akár 3-4 hétig tartott, de beutaltak minket pullmonológiára, asztmára hajlamos.
2010. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
úristen már annyira sajnálom és annyira idegesít! kínzom a sterimarral, a szívással, még köhög is és a feneke is oltári vörös.á..
2010. ápr. 18. 09:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a köhögés másfél hétig tartott. Azt hittem sosem lesz vége. Nappal kapott Fluimucil-t (köptető) este Robitussin (köhögéscsillapító). És csak szívtuk az orrát. Este és alvások előtt orrcseppet adtunk neki, hogy tudjon aludni. A piros fenék nálunk paradicsom-allergiától van.
2010. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Tudom h irtóra sajnálod, de pont azt akartam javasolni h fújj az orrába tengeri só oldatot. Azért fuldoklik, mert sok a váladék az ORRÁBAN! Gondolom akkor köhög leginkább amikor fölkel az alvásból. Az én fiam most jött ki ebből a nyavalyából, ő is fuldokolt. Én szívtam az orrát orrszívóval, előtte befújtam neki otrivin baby tengerisó orrspry-vel,antibiotikumot szedett, és köptetőt, bár sokszor a köptetőtől köhögnek annyit h meghánytatja őket. Nem tehetsz mást mint adod a gyógyszereket. Kend vastagabban a popsiját, vagy használj most pár napig sudocrem-et.

Ne izgulj. Ha nincs a tüdőben lerakódás, akkor nagy baj nincs. El fog múlni. És azon se lepődj meg, ha ez az egész alábbhagy, elkezd hörögni...úgy vesz majd levegőt, mintha horkolna. Nálunk ez még 2 hétig tartott. Most meg bárányhimlősek vagyunk:)

Előbb utóbb rendbe jöttök...remélem mi is! Nyugi!

2010. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amikor nekem köhögött nagyon a kislányom nem kapott gyógyszert csak lándzsád utifű sirupot meg baby luuf balzsamot a hátár, orrcsepp, orrspray. Nekem is nagyon köhögött, de szerencsére ezek segítettek, pedig ő is fuldoklott, enni is alig tudott, szinte 5 percenként szívtam az orrát. Kitartás már csak a babádért is, mert csak te tudsz neki valamennyire segíteni. Mielőbbi jobbulást!!!
2010. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az ilyen fuldoklós, hányós köhögésre nekünk az ügyeleten Sinecod cseppet adtak, ami jó volt, mert ez CSILLAPÍTJA a köhögési ingert, és így nem hányt tőle. de ezt csak estére lehet adni.

az orrába normális orrcseppet cseppents, a tengerisós oldatok ilyen esetben szart nem érnek.Otrivin vagy Nasivin, babána való orrcseppet vegyél.

2010. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk a Stodal bevált, plusz kapott Spiropentet is az akkor 2 hós babám.

Kentem a hátát a Baby Luuffal, és sokat segített! Tán többet, mint a gyógyszerek,

valamint nálunk ment a hidegpárásító!


Kitartás és jobbulást!

2010. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!