Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális az, hogy a gyógyszer...

Normális az, hogy a gyógyszer szedése közben megjött?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám, csak szopizik. Az orvosom Azaliát írt fel, már csak 3 szem van vissza az első levélből. Múlt héten hétfőn elkezdtem vérezni, de nagyon minimálisan, szinte a tisztasági betét elég volt. 9 napig tartott az egész...
2010. ápr. 23. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Előfordulhat bizony. Én is kaptam fogamzásgátló tablettát a szoptatás alatt és nagyon megijedtem, mikor vérezni kezdtem. Rögtön telefonáltam a nőgyógyászatra, de ott megnyugtattak, hogy majd rendeződik és így is volt. De benne van a betegtájékoztatóban is. A második hónaptól már nem volt gond. És mikor abbahagytam a szoptatást visszatértem ahoz a fogamzásgátlóhoz, amit a terhességem előtt évekig szedtem, akkor nem voolt gondom vele, most viszont felborította a ciklusomat. De ez is normális Változott a szervezetem és így reagált a tablettára. De ez is beállt szerencsére. Ne aggódj! Ha elhúzódó a vérzés, akkor telefonálj

2010. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megnyugodtam kicsit. Őrület mi folyik egy nő szervezetében...
2010. ápr. 23. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!