Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta itatjátok babátokat...

Mióta itatjátok babátokat csőrös itatópohárból? Melyik márkájút vettétek meg neki? Hamar megszokta?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
1 éves de még csak gyakorlunk. Avent-et vettem, de 2.6 decis magasabb elefántos verzió, olyan gumiszerű a csőr, nem kemény műanyag. De mivel jön a foga, nagyon változó, hogy hajlandó-e belőle inni.
2010. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9 hós a fiam, mióta hozzátáplálunk 5 és fél hós kora óta, iszik belőle, Csak a puhacsőrűből tud "inni" igaz csak napi 1-2 dl megy el, mivel még szopizik is. Már első alkalmotól maga tartja az üveget, pedig azelőtt még cumisüvege sem volt. Ha látja a lakásban és szomjas akkor odamászik érte felkapja és iszik. Szóval hamar megszokta és nekünk legjobban a Tesco sajátmárkájú 4 hónapostól való puhacsőrűje a menő. Vettem már Aventet és Mamot is de valahogy az nem az igazi. Keménycsőrűvel meg még nem tud mit kezdeni, gondolom az nem hasonlít a cicire:)))
2010. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10-11 hónaposan próbálgattam neki,de nem tudta hogyan jön belőle az inni való.egy ideg még próbálgattam,aztán eltettem aventet vettem a nagyobbat.pohárból kezdtünk el inni,az ment neki így nem is érdekelt az itatós pohár,aztán 13 hónapos múlt amikor előkerült,adtam neki bele vizet és mind megitta,nem kellett neki mutatni,mondani semmit.most felváltva iszunk pohárból is itatós pohárból,de van amikor még cumisüvegből.
2010. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!7 hónaposan az Aventosból iszik a puha csőrűvel.Néha még köhög utána tehát még gyakorololunk
2010. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5-6 hónaposan Dm-est,a nem fülesest.1 nap alatt megtanult belőle inni.
2010. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm a válaszokat.Ma mi is DM-st vettünk neki,füleset.Teljesen szépen iszik belőle:D
2010. ápr. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!