Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Megfázásra mit lehet adni a babának?

Én 2.napja vagyok náthás, a picikém 4,5 hós már többet tüsszög, mint általában, félek, hogy elkapja. Mit lehet tenni, mi az amit adhatok Neki? Persze ha az orra eldugul, folyik, akkor szívni fogom az orrszívóval, de ezen kívül mit tehetek még?

2008-09-30 08:51  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A Nasivin orrcsepp jó, mi megelőzésként is használjuk, ha gyanús a pici. Amikor mi, szülők megfázunk, maszkot rakunk az arcunkra, patikában beszerezhető. És ha még szoptatsz, akkor a tejen keresztül úgyis kap ellenanyagokat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2008-09-30 09:03 Privát üzenet
Szió!
Próbáld meg a C vitamint, nekünk a gyerekorvos azt írt fel a náthájára (Cebion cseppek - adható cssecsemőknek)!
Zita (5 hónapos baba anyukája)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2008-09-30 09:19 Privát üzenet
Én FLP-s Aloe Vera termékeket használok magam, férjem és a kicsi számára is. A gél iható, a First használható a torkában fájdalomra vagy köhögésre, az Activator jó hasfájásra és lázcsillapításra.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2008-09-30 11:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm! Most voltunk dokinál (oltásra mentünk volna, de így nem adta be). Mondta, hogy nem teljesen tiszta a tüdeje, ezért szívjam. Most elaludt szegénykém, ha felkel, akkor kiszívom Neki. Ezt az aloe verás termékeket már hallottam, ez csak közvetítőn keresztül kapható vagy van gyógyszertárakban is?

# 4/5Időpont 2008-09-30 11:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

bocsi.... természetesen az orrát szívjam....

# 5/5Időpont 2008-09-30 11:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
3hónapos 2 hetes babának, gyenge megfázásra lehet adni Fenistil cseppet?
8 hónapos babának adhatok hársfa teát megfázásra?
2 hónapos babának megfázásra szoktak már gyógyszert felírni?
Fél éves babának megfázásra milyen (NEM HOMEÓS! ) gyógyszereket szoktak adni?
5 hónapos kisfiam nagyon meg fázott állandóan szürcsög. Hiába szivom ki az orrát 10 perc és ugyan olyan. Mit lehet venni ilyen idős korba a babának megfázásra?
5 hónapos babának megfázásra mit lehet adni? Homeopátiás szer vagy egyéb?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu