Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázásra mit lehet adni a...

Megfázásra mit lehet adni a babának?

Figyelt kérdés
Én 2.napja vagyok náthás, a picikém 4,5 hós már többet tüsszög, mint általában, félek, hogy elkapja. Mit lehet tenni, mi az amit adhatok Neki? Persze ha az orra eldugul, folyik, akkor szívni fogom az orrszívóval, de ezen kívül mit tehetek még?
2008. szept. 30. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Nasivin orrcsepp jó, mi megelőzésként is használjuk, ha gyanús a pici. Amikor mi, szülők megfázunk, maszkot rakunk az arcunkra, patikában beszerezhető. És ha még szoptatsz, akkor a tejen keresztül úgyis kap ellenanyagokat.
2008. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Próbáld meg a C vitamint, nekünk a gyerekorvos azt írt fel a náthájára (Cebion cseppek - adható cssecsemőknek)!

Zita (5 hónapos baba anyukája)

2008. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én FLP-s Aloe Vera termékeket használok magam, férjem és a kicsi számára is. A gél iható, a First használható a torkában fájdalomra vagy köhögésre, az Activator jó hasfájásra és lázcsillapításra.
2008. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most voltunk dokinál (oltásra mentünk volna, de így nem adta be). Mondta, hogy nem teljesen tiszta a tüdeje, ezért szívjam. Most elaludt szegénykém, ha felkel, akkor kiszívom Neki. Ezt az aloe verás termékeket már hallottam, ez csak közvetítőn keresztül kapható vagy van gyógyszertárakban is?
2008. szept. 30. 11:10
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsi.... természetesen az orrát szívjam....
2008. szept. 30. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!