Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mennyi széklete van a...

Nektek mennyi széklete van a 10 honapos babának? Kicsit aggódom mert a kislányom elkezdett 3-4 naponta kakálni akkor is nehezen fájdalmasan!

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Az étrendjét nézd!

Kevés rost, kevés víz, sok székletfogó étel (banán, alma...).

Adj lazító ételt! Barack, sütőtök, szilva...

2016. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg a masik veglet.napi 3-4 kaki.
2016. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

9hónapos a fiam, 3naponta van kaki általába de ilyenkor van hogy reggel-este is egy adag :D szerintem normális ez

De neki egyszer a banan-alma úgy megfogta a hasát h 5-6napig erőlködött üvöltve mire kakilni tudott.

Azóta nagyon figyele erre. Banan szilval keverve,alma barackkal. Es sok víz!

2016. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Altalaban naponta 1, de van mikor 2 vagy 3.
2016. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden reggel 1 es van hogy delutan is meg egy kicsi!:)

Szerintem is az etrendjevel lesz a gond!

2016. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Anyatejes baba mindig probalom itatni vizzel teával de nem mindig kell neki ellöki a cumisüveget; még naponta 5-ször szopizik és éjszaka egyszer; a hozzátáplálás valtozo van mikor jol eszik vannak napok amikor alig lehet belekönyörögni 1-2 kanál ételt!
2016. aug. 7. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónaposomnak 1-2 naponta és elég híg is. Volt gond kemény széklettel a hozzátáplálás elején azóta figyelek arra, hogy mennyi hasfogó ételt kap, nem sokat.
2016. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!