Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet leszoktatni egy...

Hogyan lehet leszoktatni egy 9 hónapost az éjszakai szopiról?

Figyelt kérdés
Már teljesen ki vagyok,este soká alszik el,éjszaka min 3x kel de van hogy 7x is.és már 6 körül ébred.le szeretném szoktatni az éjszakai szopirol, van valami tippetek?végre aludni szeretnék, olyan vagyok már mint egy zombi.Arra gondoltam hogy teát adnék neki cici helyett mit gondoltok beválhat?Vagy valami ötlet?
2016. aug. 8. 08:19
 1/1 anonim ***** válasza:
9 hónaposan javában tart a szeparációs szorongás.Megpróbálhatsz teát/vizet adni,vagy cumit,de szinte biztosra mondom,hogy ez nem fogja megoldani a problémát,mivel nem azért kel ennyiszer,mert éhes vagy szomjas,hanem mert szüksége van rád.Ezzel viszont nem tudsz tenni.A szepa ilyen.Egyébként nem egyformák a gyerekek.Nem alussza át minden gyerek az éjszakát.
2016. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!