Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos babánál használtok...

17 hónapos babánál használtok még légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy éves korig ajánlják:)Szóval nem kell:)
2010. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem is volt. Sztem egészséges babához nem szükséges.
2010. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a fiam 10 hónapos koráig használtam. Utána már a fiatalúr minden reggelre szétszerelte, úgyhogy kivettem, még mielőtt tönkreteszi.
2010. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8 hós koráig tudtuk használni utána már lemászott "róla"...
2010. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 14,5 hónapos és még használjuk. Lehet, hogy már csak megszokásból, de mivel bent van az ágyban és a bébiőr részét így is úgy is használjuk, ezért azt is. Az én fiam is imádja kapcsolgatni, de nem szedi szét, bár már gondolkodtam rajta, hogy ágyon kívülre helyezem. :)
2010. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem
2010. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

27 hónapos a fiam, és igen, használjuk! Már nem kiságyban alszik, de megoldottuk, hogy az új ágyban is működhessen...

Ha nem alszik napközben, éjjel nagyon mélyen alszik, és már volt rá példa, hogy beriasztott! És nem téves volt! Amikor odaértem, akkor kapkodott levegő után!

Mi azért használjuk, mert ismerős körben egy 3 éves kisfiú végleg elaludt:( Én nem kockáztatok!

2010. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem használtam soha. Szerintem ez az egész bölcsőhalál dolog fel van fújva, hogy mindenki vegye meg a méregdrága légzésfigyelőt. Ha háton altatod a babát, akkor nem fordul elő. 17 hónaposan meg már amúgy is mindegy.
2010. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én használom, mert megnyugtat. Szerencsére még sosem riasztott, de mivel nem zavarja a kisfiamat még használni fogjuk egy darabig.
2010. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is használom.

Amúgy is még a kiságyban alszik, engem megnyugtat, hogy "vigyáz rá" éjjel a légzésfigyelő.

Semmibe nem kerül bekapcsolni, és nyugodtabban alszom én is.


Egyébként meg nem méregdrága.

Szerintem a méregdrága cuccok nem ezen a szinten kezdődnek.

(ezt egy előttem válaszolónak írtam)

2010. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!