Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakori bukás. Baj lehet?

Gyakori bukás. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Kislányom 4hónapos nem hasfájós tápszert is kap és cicizik, inni babateát meg vizet is szokott. az elmúlt pár napban amit lenyelt tápszer vagy víz vissza bukta. eddig 1-2 alkalommal fordult elő. most minden étkezés után ivás után de már ha nem eszik iszik akkor is. Utalhat komolyabb problémára vagy csak egyszerűen valamiért túlterhelt a gyomra?? (hozzátenném hogy én amikor pici voltam allergiás voltam a tejre tápszerre és az anyatejre is kb úgy 3éves koromig , utána elhagytam .elég problémás volt az etetésem 1 tápszer vált be azt is utáltam.a tünetek ugyan ezek voltak nálam mint most a lányomnál.Az ilyesmi örökölhető?)
2016. aug. 10. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Az enyém tejallergiás de a kezdetektől sokat bukott és pukigondok is voltak, majd 2-3 hetes kora után sok sok órát sírt végig szegény.

Manapság van mikor napokig nem bukik máskor meg igen, ilyenkor csak túl sokat eszik.


Igen, örökölhető, de azt írod nem hasfájós és nem is bukik általában, nem hinném, hogy 1-1 nap gondot jelentene.

Nekem azt mondta gasztroenterológus, hogy csak vizet adhatok inni, mert a többitől bukni fog. Eleinte gyümölcsöt sem adhattam csak párolva, nyilván ez nem aktuális nálatok még, de a tea igen.

2016. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!