Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 4 hetes. A füle még...

Kisfiam 4 hetes. A füle még mindég kicsit szörös. Sötétbarna-fekete a haja, így a ször is látszik neki kicsit. Elfog még múlni, vagy ilyen marad?

Figyelt kérdés
A lányomnál ilyesmi nem volt.Az egyik válla is kicsit szörös.Aranyos vele,de nem lenne szerencsés,ha szörösfülü lenne.......Persze így is szép,és édes baba!!!
2010. ápr. 19. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
el,persze. a lányomnak a popija volt szőrös, majdnem fél évig...
2010. ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi el fog múlni, a fiamnak is volt egy kis szőr a fülén, nagyon aranyos volt, mint egy kis manó. Már nem emlékszem pontosan mikor múlt el, de elmúlt.
2010. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 36. hétre jött, így elég szőrös volt szegénykém kb 5 hónapos koráig. Neki a dereka, a válla, a füle:) Meg elég nagy sötét haja volt. Már az sincs, szép szőke haja van:) Most 11 hónapos.
2010. ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is nagy, fekete hajjal született. Neki az egész homloka is szőrös volt )nem lehetett elválasztani, hogy meddig haj, honnan szemöldök). A fülén is voltak pelyhecskék, azok is sötétek. Aztán kb. fél éves korára lekopott. mostmár 14 éves, sötét hajú, a bőre is kreolos, kicsit erősebb a lábán a szőr, de ugye ezen könnyű segíteni:)) Máshol nem szőrösebb, mint az átlag :)
2010. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a kislányomnak a homloka is szőrös volt, a kis füle meg a popsija felett is. Hálistennek ahogy elhullajtotta a bébi haját ami szintén hosszú és fekete volt:) úgy elkopott a szőre is:))

Most 4 hónapos.

2010. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is a füle volt szőrös, de már teljesen kivilágosodott, igaz még a szőr nem tűnt el, de nem olyan sötét már a színe, alig észrevehető.
2010. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!