Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit szopizik 2 hetes babátok?

Mennyit szopizik 2 hetes babátok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mert sosem mertem. Szopizott, amig jol nem lakott, aztan aludt. De ha pontosan meg tudnam mondani, akkor se valoszinu, hogy tudnal mit kezdeni az informacioval, mert az enyem majd' 4.5 kg volt, mig a tied lehet, hogy mondjuk csak 2.5. Miert kerdezed? Aggodsz valami miatt?
2016. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem mértem soha, dé nálunk 2 hetesen volt a növekedési ugrás, úgyhogy kb másfél óránként cicit kért
2016. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem aggódom.Csupán mivel van mérlegünk néha rámérek.Kiváncsi voltam hogy aki szintén néha nézte, mennyit mért? Gond nincs, gyarapodik rendesen, tejem is van.
2016. aug. 12. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!