Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsmőkoron is túl legalább...

Csecsmőkoron is túl legalább 3-szor szoptató anyukák, mikor szopizik a babátok?

Figyelt kérdés
Nappal étkezés mellett, után, előtt, ill. van olyan, hogy csak szopik egy étkezésre?
2014. márc. 27. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a reggeli volt az anyatej, emellett délután, a gyümölcs mellé, és az esti lefekvéshez, vacsora után volt még szopi.
2014. márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

12 hónapos,tehát már rég nem csecsemő,leírom,hogy ő kb mikor kér még tejet.


6-kor ébred,első a tej,7-8 körül reggelizünk,10-kor alszik,ehhez is tejet kér még,ebéd délben,3-körül ismét alszik,anyatej,majd 6-kor vacsi és 8-9 között alvás,ami előtt tejet eszik és éjszaka még ébred,fogzástól,időtől függően 1-2-3 alkalommal,és legtöbbször szopizással alszik vissza,de egyszer biztosan kap anyatejet.Hű,leírva jó sok :)


ja,és olyan is előfordul,hogy beiktat még 1-1 plusz alkalmat,leginkább ha nagyon nyűgös,nagyon anyás napja van,vagy ha nem ízlett annyira az ebéd.Van,hogy kimarad a délutáni alvás,akkor még uzsizik is gyümölcsöt vagy valami mást.

2014. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az én fiam se mondható már csecsemőnek..16 hónapos lesz 4-én! :)

Na ő még mindig nagyon igényli a tejcit..

Reggelizik, 10 óraizik, ebédel, uzsonnázik és vacsorázik is.És ezek mellett reggel rögtön felkelés után cicizik, 11 óra fele csak szopi után alszik el, még sokszor délután is megtámad, és az esti cici az kimaradhatatlan! :)

Sokszor gondolok rá, hogy le kéne szoktatnom..de mindig arra jutok, hogy ez jó neki..én pl 28 hónapos koromig anyatejes voltam...lehet ez genetika?

2014. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat az off-ért és a "kötözködésért":


"12 hónapos,tehát már rég nem csecsemő" ... tudtommal (minimum) egy éves korig csecsemőnek hívják a babákat. Kérdező te milyen korra gondoltál?

2014. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, 12 hónapos korig nevezi a szakirodalom a csecsemőkort csecsmőkornak, erre is gondoltam.


Köszi mindenkinek. Írjatok még!

2014. márc. 28. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!