Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha másfél üveg bébiételt...

Ha másfél üveg bébiételt eszik meg a babátok (pl. ebéd), akkor azt hogyan szoktátok kombinálni? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

1 üveg húsos menü + 1/2 üveg gyümölcs

1 üveg húsos menü + 1/2 üveg ugyanabból a menüből

1 üveg húsos menü + 1/2 üveg húsmentes főzelék


2010. ápr. 19. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Régebben az én babám is evett másfél-2 üveggel. Úgy kombináltam neki, hogy ne üsse egymást a 2: vagy ugyanazt, vagy valami hasonlót. Pl paradicsomos kaja után sose adtam barackosat, nehogy összevesszenek.
2010. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Midig uugyanabbol adtam neki.Vagy sütötököt utána vagy valami hus menteset de gyümi nem mert egyszer két napig ment töle a hasa.
2010. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam, hogy ugyanazzal kevertem, vagy valami nagyon hasonlóval szintén. Olyat is csináltam, hogy egy egész üveg darabosat (8-10 hónaposnak valót) kevertem uyganolyannal, ami még pépes (5-6 hónaposnak való). Pl.: 10 hónaposnak való paradicsomos krumplis, csirkehusis kaját kevertem pépes, 5 hónaposnak való paradicsomos burgonyás csirkehusissal.
2010. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2010. ápr. 19. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!