Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen következménye lehet az...

Milyen következménye lehet az idő előtti állítgatásnak, léptetésnek?

Figyelt kérdés
Hiába mondom anyósomnak, hogy ne, nem kellene még folyamatosan leteszi a kis lábát, hogy milyen erős, meg megtartja magát, meg próbálja, hogy lépjen. Nagyon félek, hogy megterheli a kis izületeit, de hiába beszélek.... Csak naponta kb. fél órát adom a kezébe, akkor szokta csináltatni vele, de nem mindig. Ennyitől is lehet baja?
2016. aug. 15. 12:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nincs más megoldás, minthogy kiveszed a kezéből, ha ezt csinálja. És szépen megmondod neki, hogy akárhányszor csinálja kiveszed. Nem lehet mindent konfliktus mentesen megoldani.


Ha ezt ráhagyod, akkor jön majd a többi általa jónak vélt dologgal. Hidd el! Tapasztalat.


És nagyon kicsi még az álltatáshoz/járatáshoz. Bár az én fiam 7 hónaposan állt fel először, rossz volt nézni a kis lábait. Kis gyenge volt, de az akarata erősebb. Szerencsére pár nap múlva belátta, hogy nem megy még ez neki, és csak térdelt, vagy mászott.

2016. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

OK :)

Köszönöm a válaszokat :)

Én is tudom, hogy korai, meg hogy az a jó, ha a saját tempójában csinálja :)

Majd mindig elveszem tőle, egyszer csak tanul belőle :)


Köszi :)

2016. aug. 15. 14:16
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyomtass ki neki errol szolo cikket, es addig ne add oda neki a gyereket, ameddig el nem olvasta es ra nem bolint. Ha szoban nem erti, talan irasbanfelfogja.
2016. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi, kedves utolsó :)

ez jó ötlet :) alkalmazni fogom :)

2016. aug. 15. 14:27
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha úgyis együtt laktok, esetleg el is mehet veletek védőnőhöz, egy kis beszélgetésre. Na abból biztosan értene.
2016. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Má ne is haragudj de azt a picikét neked kell meg védened a rá ártalmas dolgoktól és ha az a mama akkor tőle!Nem akarlak bántani megértem hogy nem könnyű össze veszni vele főleg hogy együtt éltek sőt lehet hogy az ő házában is talán?De a korai ültetéstől megrogyhat a gerince a babynek az állástól karika lába is lehet stb. Mond meg neki hohy ha szereti azt a babát akkor ne.akarjon neki rosszat.vagy szólni a védőnőnek gyerekorvosnak, hogy hívja fel a figyelmét a hátrányaira annak amit csinál.azt már csak figyelembe veszi
2016. aug. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A válaszomban az első szó az "máR"!! Mielőtt bunkernak néz valaki :D
2016. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!