Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz valami következménye, ha...

Lesz valami következménye, ha eddig 2 naponta jártunk játszóra és most 1-2 hétig nem tudunk menni? Nem fog nyomot hagyni a kis lelkében?

Figyelt kérdés
Tudom,buta kérdés,de furdal a lelkiismeret :( másfél éves,örökmozgó kisfiam van,imád mindent,ami a játszin megtalálható. Sírás nélkül sosem indulunk haza,nagyon jól érzi magát a gyerekek között,itthon is szinte csak azt hallom,hogy "csúsza,hitta". Viszont érkezik a tesó és nagyon rosszul viselem az első heteket. Most már 7 hetes vagyok,látom a végét,de sokszor hányok és szinte egész nap szédülök. Elég messze van a játszi (1/2-3/4 óra séta csak oda),sajnos már 2 hete nem voltunk,mert nem merek elindulni vele. Van kertünk,most csak oda szoktunk kimenni,nem tűnik unottnak,csak sajnálom,hogy miattam nem találkozhat a kis barátaival és nem tudok örömet okozni neki. Sírni is szoktam emiatt és mindig bocsánatot kérek tőle,hogy nem tudok 100%-osan rá figyelni. Hogy tegyem magam túl ezen? Tényleg akkora hülyeség,de szerintetek meg fogja viselni ez a pár hét játszi mentesség?
2014. máj. 7. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog rá emlékezni, emiatt nem fogja a tesót utálni, ha erre gondolsz.
2014. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem is kell tudnia, hogy érkezik a kistesó. Én az elsőnél csak a 13., a másodikkal már a 24. hétig voltam rosszul és nincs kertünk... Nem kell bocsánatot kérned tőle meg sírni, mert csak megijeszted - persze kifejezheted a sajnálkozásodat, ha felhozza a témát, de hát nem a te hibád. És nyugi, nem fogja megviselni. Ha viszont megoldható, kérj segítséget, hogy legyen néha valami más "programja" is.
2014. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
este, hétvégén nem tudja párod vinni? Én nem hiszem, hogy egyébként ez bármilyen maradandó problémát okozna.
2014. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!