Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet nyugtalan a...

Mitől lehet nyugtalan a babám? 2hónapos és rosszul alszik nyöszörög húzza vonja magát sokat bukik és az arca száraz hámlik :' ( orvos szerint tápszer miatt de már a 4. félét kapja! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát annyi minden lehet, nekem akkor bukott sokat, amikor túlette magát, pedig anyatejes volt. Tápszerrel még könnyebb túletetni, meg is terheli a pici gyomrát. Vannak nagyon jó gyógyszertári vitaminos arckrémek babáknak, azt érdemes felíratni, vagy akár recept nélkül is meg lehet venni. Folyadékot eleget iszik? Miért kapja már a 4. tápszert? Milyen gondok voltak eddig a tápszerekkel, hogy nem vált be egyik sem? Szegény picike, még nem tudja elmondani, de lehet, fáj a pocija is, lehet a tápszer is túlságosan jóllakatja, azért is bukik sokat utána, lehet viszket a száraz kis bőre... Nagyon nehéz ezt így megfejteni, de én ennek a tápszer dolognak jobban utána járnék, hátha mégsem ez a megfelelő.
2016. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milumil Peptit kap mert az előtte lévő tápszerektől tiszta pötty volt az egész teste pedig hipoallergén volt mindegyik és ezt.javasolta a doki.kap infacolt az arcát kenem sudocreammel kakilno is.nagyon keveset szokott fél egy van és most is nyöszörög.teljes a tanácstalanság
2016. aug. 16. 00:28
 3/7 A kérdező kommentje:
És 120ml-t eszik de meghagy belőle mindig 10-20ml-t
2016. aug. 16. 00:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg reflux?

Ha reflux a gyomorsav marhatja a torkat,es az kellemetlen.

Arcara valamilyen olaj?oliva pl?(mondjuk En a hajlatait,ahol picinek hamlott a bore azt sima haztartasi olajjal kentem furdes elott)nem tudom az arcara mennyire lehet.

2016. aug. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg tejfehérje allergia?
2016. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jujj, azt én is elrontottam, száraz bőrre tilos Sudocreamet kenni, mert az eleve szárít. Lehet azért is nyugtalan, mert marhára viszket a bőre.
2016. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igaz már én is rájöttem hogy a sudocream nem jó ötlet O.o

A sima gyógyszertári popsikrém jó az arcára úgy néz ki :)

2016. aug. 17. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!