Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak se aludt egész éjjel a...

Másnak se aludt egész éjjel a babája? Valami front volt vagy mi?

Figyelt kérdés

8 napos a fiam, és eddig nagyon jó evő és alvó volt, éjjel viszont éjfélkor kelt, és kb 8-ig végig csak sírt. Néha pár percre elaludt, de fel is kelt hamar. Kb 2 órát ha aludtam, azt is 20-30 percekbe. Pedig eddig nagyon jól aludt.

Evett, büfizett, nézelődött és aludt. 2-3 óránként kelt magától, most viszont csak sírt, nem evett, nem aludt. Csak nyöszörgött és sírt.

Nem volt jó semmi neki, se a peluscsere nem segített, enni se akart, a saját ágában se volt jó neki, meg a mi ágyunkba se, cumi se kellett neki... A végén reggel 8 körül teljesen kiütötte magát és aludt 4 órát, amíg nem keltettem enni. Azóta ugyan olyan jól eszik és alszik mint eddig. Szerintetek ez mi lehetett? Mitől szenvedett ennyire szegény? Olyan rossz volt látni ahogy sír, és nem tudok tenni ellene semmit :(


2016. aug. 16. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Hasfájás.

Amúgy egy hetes csecsemőnél még ne várj napirendet, illetve ritka, hogy végigaludnák az éjszakát. Jellemzőbb, hogy 3-4 óránként felébrednek és össze-vissza alszanak.

Tehát egy teljesen normális éjszakát írtál le egy egy hetes csecsemővel.

2016. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Infacolt kap hasfájásra. És tudom hogy ez normális elvileg, de eddig nem volt még ilyen, hanem rendesen 2-3 óránként kelt, evett, peluscsere is volt ha kellett és visszaaludt. De most semmi nem volt jó neki, pedig láttam hogy éhes és fáradt, de annyira sírt hogy nem tudott se enni se aludni.
2016. aug. 16. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
6hetes a kislányom,egy ideje már beállt az éjjeli fél 3-as kelésre. Evett,aludt tovább. Most reggelig sírt ő is,csak kézben aludt vissza,ha leraktam azonnal ébredt és sírt.
2016. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma este teljesen jó volt újra, 4szer kelt, evett, böfizett, nézelődött és aludt is újra. És este elkezdett zuhogni az eső, szóval szerintem ezt érezhette.
2016. aug. 17. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!