Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul? A babám...

Mit csinálok rosszul? A babám állandóan kipisil oldalt a pelusból.

Figyelt kérdés
Már naponta kell mosni és ágyneműt cserélni, mert állandóan kipisil a pelusból. Miért lehet ez? Rosszul adom rá a pelust?
2016. aug. 17. 09:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
lefelé kell álljon
2016. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok, fiamnak SOHA nem igazgattam semerre a kukacát, mégsem pisilt ki soha.

A pelenka lényege, hogy a gyerekre passzentos legyen, de nem szoros.

El nem tudom képzelni, hol lehet akkora rés egy pelenkán, hogy kipisiljen belőle egy baba/fiú.

2016. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
főleg oldalt pisil ki, kipróbáltuk a 2es méretű pelust, ezzel még csak egyszer sikerült kipisilnie, lehet kicsi már rá az 1es? pedig az 2,5-5 kg ig jó, a fiam meg még csak 3300 g.
2016. aug. 18. 17:21
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a 2-es méretű pelus megoldotta a dolgot. De nem gondoltam volna, hogy az 1-es pelus kicsi lesz máris, amikor elvileg 5 kg-ig jó. Na mindegy, az a lényeg hogy a 2-essel már nem történt baleset :)
2016. aug. 22. 18:26
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, a súly ami szerepel rajta nem mindig valós. Ha kifolyik a pisi az pont lehet azért, mert már kicsi. Az én kisfiamnak 1 hónapig se volt jó az 1-es méret egyébként. (Nem véletlen, hogy ebből a méretből nincs is nagy kiszerelés.)
2016. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!