Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kislányom egyik...

Monchy85 kérdése:

10 hónapos kislányom egyik napról a másikra nem tudom bepelenkázni, felöltöztetni mert állandóan sír és el akar fordulni, megfeszíti magát, mindig is igy csináltam a dolgokat ahogy eddig. Mi lehet a baj, valami probléma lesz?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez!! Komolyan UGYANEZ:)

Csak nekünk nem most kezdődött hanem kb 7 hónaposan amikor is megtanult felülni kúszni-mászni... Onnantól kezdve az istennek nem akar leállni-megállni..Sír esküszöm mint akit nyúznak. A pelenkát rendesen nem is tudom ráadni mert....ah.... Azon gondolkodtam,hogy még, hogy a fenébe nem jelentettek fel a szomszédok gyermekbántalmazásért mert tényleg annyira ki van bukva a lányom ha öltöztetés vagy pelenkázás van,hogy az valami brutál.. Amúgy 10 hós és 1 hetes múlt.


A válaszokat én is nagyon várom,hogy ilyenkor mi a teendő:) Vagy a "probléma"

2015. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Majd abbahagyja😊

Nem er ra, h kivarja mire vegzel. 😊

En adtam neki olyan dolgot, amit maskor nem kaphatott meg, kimosott popsikenocs dobozat, kulcsot, taviranyitot. 😊 Ezekkel jol elvolt fel percig, addig villamgyorsan atpelenkaztam. 😊

2015. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. És is pont ezt csinálom mint a második válaszadó:) Terelem a figyelmét és én is olyanokat nyomok a kezébe amit amúgy nem:) Ez tényleg kitart vagy fél percig :)
2015. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van, 3 éves és 1 éves.

Mindegyiknél ez volt.

A nagy a végén már nem feszítgette magát, hanem rúgott, meg hátrafelé lökte magát a lábával. Borzalmas volt. Akkor hagyta abba, amikor leszokott a pelenkáról.

A pici könnyebb eset, ha a kezébe adok valamit (van pár cucc, ami amúgy tiltott, de ilyenkor megkapja és így roppant érdekes), így elvan kb 20 mp-ig.

Szerintem a gyerekek 99%-a ezt csinálja. Nem érnek rá feküdni, amíg valaki bíbelődik a pelussal, mert egy csomó midnenről lemaradnak közben.

Semmi baj nincs és nem lesz probléma, ez tök normális dolog. Nyugi :)

2015. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyèm is ugyanezt csinálja, de ő màr 1 èves. Jò lehetősèg az elterelès, tiltott dolgok kèzbe adàsa. Kulcs, krèmfedele, vagy vmi erdekesseg. Èn mostanság a mobilomat adom a kezèbe, közben szòl rajta vmi zene.
2015. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én már probalkoztam a tárgyakkal mindent eldob.Ugy csinál mintha pelenkazas kozbe bantottam volna.egyedul nemnis birok vele.de nem is ertem egyik napról a másikra hogy jutott ez az eszébe....kesz vagyok .remelem elhagyja😊
2015. okt. 26. 05:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen mindegyik baba átmegy. Majd lecsendesedik, amikor elkezd járni újra előjön ez az időszak. Próbálj a kezébe adni valamit, vagy viccesen csinálni a pelusozást. Kitartás, el fog múlni.
2015. okt. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!