Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzas miatt kelhet fel ugy...

A fogzas miatt kelhet fel ugy a baba, hogy kapott ejjelre Nurofent? Mar tanacstalan vagyok, allandoan kelunk ejjel.

Figyelt kérdés

8 hosan magam melle tettem a kisagyat levettem a racsot es azota ugy alszunk. Sajnos muszaly volt, mert annyiszor kelt a torokgyulladas plusz fogzas miatt, hogy nem tudtam pihenni.

Volt par nap amikor aludt vegig a sajat agyiko reszeben. De az elmult idoszakban azt csinalja, hogy elalszunk, o a sajat reszen meg en is. Aztan par ora mulva felkel es nyoszorogve ram akar maszni, velem aludni. En persze engedek, hisz azert vettem magam melle, hogy ne keljen orakra felebrednunk, ez a kisebbik rossz.

Aztan ha a mellkasomra vezsem maris visszaalszik majd kesobb leteszem ismet a helyere magam melle. Ezzel nincs is semmi gond. Na de amikor egymas utan megcsinalja 3-4x akkor mar enyhen ki vagyok merulve.

Most ejjel is ez ment. Pedig kapott Nurofent fogzasra mert most tor at neki.

Mikor lesz mar az, hogy normalisan fogunk aludni. 😊

Hozzateszem eddig 12 orakat aludt...


2016. aug. 4. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a szeparációs szorongás csodás világában.Ez most egy kb.2 hónapig tartó állapot lesz.Tenni nem igen tudsz tenni ellene.A lényeg,hogy sokat legyetek összebújva.Neki most csak te leszel a jó.De ha mindig reagálsz a hívására,akkor valószínűleg nem kell majd 2 hónap hozzá.
2016. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, kislányom most 7 hónapos.Kb 1-2 hónapja megy ez nálunk is .
2016. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egy gondja van neki. Jön a foga, adsz rá fajdalomcsillapítót (ami 3-4 óráig hat) de attól felkelhet mozgásfejlődés és szeparációs szorongás miatt is. Az enyém 8 hónapos kora óta nem hajlandó éjjel egyedül visszaaludni. Korábban lefektettem odaadtam a cumiját és kijöttem de sokszor volt hogy kimásztam az ágyból és mire az ajtóhoz értem szépen visszaaludt, most fél órát bent kellett lenni vele, bár mostanság mintha kezdene javulni, tegnap mire odaértem csend lett mint régen is volt ilyen, szóval ez nálunk tényleg 2 hónap volt úgy néz ki. Volt itt is közben 4 fog, mozgásfejlődés is.
2016. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez szeparacios szorongasra hasonlit..

Ma ejjel is az tortent, hogy elaludtunk gond nelkul en a sajat felemen meg oy is a kisagy reszen. Aztan hajnalba arra ebredek hogy maszik ram, es addig nyustol amig magamra nem veszem. Majd miutan elaludt a mellkasomon leteszem vissza a sajat reszere.

Onnantol kezdve amikor megebred akkor maszik hozzam es bujik.

Mindegy neki hogyan csak hozzam legyen bujva.

Ez mind szep es jo csak nagyon faraszto. Ha o fel orankent kel akkor en is.. ha megrezzen amig ossze vagyunk bujva, akkor en is felriadok.

Fog ez javulni? Nyugtassatok meg. Ennyire anyas lenne?

2016. aug. 5. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!