Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikresek, melyik babakocsi...

Ikresek, melyik babakocsi jött be nektek, egymás mellett vagy egymás mögött vannak a babáitok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mellett...

igy lát mindkettő,és egymást is látják

2010. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb az egymás melletti de csak akkor ha kizárólag sétára használjátok. Azzal ugyanis kizárt, hogy be tudod tolni a boltba őket (mivel a nagy bevásárlókocsiknak kialakított bejárat elég keskeny (még az egy személyes babakocsik sem férnek be mindig)Nekem 3 bébim lett egyszerre, szóval nálam nem volt választási lehetőség, egymás mögött ülnek a gyerkőcök. Ezzel sincs semmi baj, kilát mindegyik és élvezik az utazást.
2010. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Egymás mögötti, amit egymással szembe, háttal, bármilyen variációban tudok fordítani. Legjobban egymással szemben szeretnek egyébként. És mindenhol beférek, helyben megfordulok, stb.
2010. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! Az milyen típusú babakocsi? Tudnál róla linket küldeni?
2010. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Peg Perego ikerkocsija.

Hordozója is van a rendszernek, meg egy fektetős-ültetős-sportos része. Az autóba egy fogadóbetétet bekötök, innentől a hordozót egy pattintással rárögzítem, egy mozdulat ki-be, ugyanezt a hordozót a babakocsi vázra rögzítem egy mozdulattal és már mehetünk is. De a vázra egy mozdulattal rögzíthető az ülés is természetesen. Lábzsák, stb., minden van hozzá.

A sportrész (fekvő is, szóval nem tudom, hogy kell hívni, teljesen dönthető) és a hordozók is bármilyen irányban rögzíthetőek, amihez épp kedved van. Én sokszor menet közben is variálom őket, egymással szemben, mindenki menetirányban, mindenki velem szemben, bármi megoldható vele egy mozdulattal.

Én Vaterán vettem, de nagyon megkönnyíti az életet, hogy nem kell a gyerekekt ki-be emelni, bárhová el tudok menni, otthon berakom a hordozóba és ki se kell venni őket, meg az a jó, hogy nem kell az autóba kötögetni ki-be őket, a fogadótalp be van kötve. Ha hosszabb távra megyek, akkor a hordozó háta mögött is elvezetem az övet, de a városban bőven elég az, hogy a talp be van kötve.

2010. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán segít a döntésben:


[link]

2010. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!