Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert porog fol a 10 hos...

Miert porog fol a 10 hos babam ha a nagyinal van egesz nap?

Figyelt kérdés

Delelott 10-11 fele elviszi anyam aztan egesz nap ott van es este 7 fele hozza haza. Mar egesz kicsi kora ota szoktatjuk ehhez, szereti anyumat minden oke.

Csak eppen amikor hazakerul akkor borzalmasan fel van porogve, ugral, nem bir magaval, nem akar aludni este.

Miert van ez? Meddig fog ez tartani?


2016. aug. 20. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Lehet cukros dolgokat ad neki.
2016. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Vagy édességet
2016. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Anyukám egyfolytában beszél a gyerekhez, de tényleg. Csicsereg neki, tornáztatja, felveszi, beszél, beszél és beszél. A gyerek imádja. Kb. 2 órát szoktak vele lenni néha, de apám nem aktív ilyen szempontból. A gyerek este üvölt, sír, teljesen ki van merülve, pedig jól alvó, nyugodt gyerek.


Nem ez van nálatok is? A miénk 5,5 hónapos, így ugye hozzátáplálás nem jön szóba, hogy cukorral etetnék.

2016. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3-as! Igen ugyanez van velunk is. Most is ez megy. Ordit kozbe dolongel az almossagtol. Probalom letenni de csak ordit es szenved.

Nem hiszem, hogy edeset etetnenek vele, inkabb talan az, hogy borul a napirendje, alig alszik nappal, ott is fel van porogve.

Most pl azt csinalja hogy agresszivan tepkedi a hajam es kozbe ordit.

2016. aug. 20. 21:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Az enyém dettó így volt. Csak én látom is mivel együtt vagyunk nagyinál. (Az én anyám tényleg etetné mindennel így inkább nem bíznám rá) Itthon 2x aludt a baba és náluk sehogy nem tudom rávenni arra, hogy időben aludjon el. Bár mi reggel szoktunk menni, 2 órát is csúszott az első alvás, a második kimaradt. Hát estére nagyon ki volt akadva a baba. Már most kezd átállni az 1 alvásra, legutóbb pl nem volt ez hanem 2 órával később tudtuk rávenni az alvásra, mert ugyanúgy csúszott az alvása napközben és nem volt álmos, de túlpörögve sem volt. Így ugye 1 alvással nem maradt ki alvás, meg elég hosszan aludt. Egyébként nem anyámék a hibásak, de a baba mindent meg akar nézni, kíváncsi, valahogy meg is értem, hogy csúsznak az alvások.
2016. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4: csak nem pedagógus anyuka?:D
2016. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

En neha ugy megbanom, hogy odaadom mert este ilyen remesen viselkedik a lanyom. Ilyenkor belegondolok, hogy vajon megeri?! ☺

Anyu is allandoan csak mondja neki mindig kezben van allandoan viszik ide oda, ma pl hazafele koncertre is elvittek... allitolag ott elvezte. Na de este itthon egyszeruen tombol a gyerekem. Most ugy tudott elaludni, hogy mar magat verte kabe a matrachoz es kozbe orditott teljesen leizzadt. 😕

Ahogy gondolkodom szerintem tul sok inger erheti az idegrendszeret megzavarja aztan este meg nem bir lenyugodni.

2016. aug. 20. 22:01
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Én más szemszögből tudok nyilatkozni. Mielőtt lettek gyerekeim a bátyám lánya rengeteget volt nálunk születése óta. Ők is folyton ilyeneket mondtak nekem, mint ti amikor hazavittem. Akkor sem és most sem értem. Mindig figyeltem amikor például nagyobb lett, hogy délben kaja, alvás, stb. De mégis ez volt amikor hazavittem. Szerintem szimplán jól érzik magukat ilyenkor. Semmi rosszat nem csináltam, a "szabályokat" pedig betartottam.

Egyébként most velem is ez van ha anyukám elviszi. De nem hibáztatom őket saját tapasztalatból.

2016. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megy a tv?
2016. aug. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nalunk eleg surun megy a teve itthon is.

Anyueknal is megy ja es sokan laknak egy hazban ..

2016. aug. 21. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!