Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet nyűgős?

Miért lehet nyűgős?

Figyelt kérdés

3,5 hónapos kisfiam pár napja nagyon nyűgös. Egy nap összesen 2,5 órákat alszik. Pár napja hiába teszem le a játszószőnyegre, mert el van kb 5 percig de ezután elkezd sírni. Ez idáig elaludt a kiságyba, most megint kezd vissza térni a karomba lévő altatáshoz és utána kiságy. A kezét állandóan tömi a szájába, nyáladzik. Gondolkodtam hogy nem-e a foga miatt változik, de nem tudom mert első baba. 200-210 ml-t eszik egy étkezésre.

Nem tudom mi lehet a baja.


Ja és fürdetés után amikor elkezdem felöltöztetni elkezd ordítani ami addig tart míg fel nem veszem és a vacsi a szájába nem kerül.


2016. aug. 15. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem fogsz rájönni, mindig van valami bajuk.
2016. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Talán a front? Vagy ilyen korán jönne a foga?! Nem lehet hogy fáj a pocija? Mennyit mocorog? Az is lehet hogy több friss levegőre van szülsége. Sok minden lehet de gondolj arra hogy ez csak egy állapot, minden rendeződni fog idővel. :)
2016. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem görcsölök rá :) Annyit alszik amennyit ő akar. Végül is éjszaka 9-10 órákat alszik :)
2016. aug. 17. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!